نام متقاضیان فعالیت در باشگاه آکادمی پرسپولیس مشخص شد.

بعد از چند وقت بلاتکلیفی در نهایت قرار است هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس تکلیف آکادمی این باشگاه را مشخص کند؛ آکادمی‌که فصل گذشته زیر نظر محسن خلیلی فعالیت کرد و حالا او همچنان یکی از گزینه‌های مدیریت بر آکادمی باشگاه پرسپولیس خواهد بود.

در این بین برخی از پیشکسوتان پرسپولیس برنامه‌هایی برای اداره آکادمی پرسپولیس به این باشگاه ارائه داده‌اند و قرار است هیأت مدیره پرسپولیس طی چند روز آینده تکلیف این آکادمی را مشخص کند.

محمد پنجعلی، محسن خلیلی، محمود کلهر، محمد نوری و … از جمله پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس هستند که برنامه‌ای برای فعالیت در آکادمی باشگاه پرسپولیس دارند اما قرار است این برنامه‌ها در هیأت مدیره باشگاه بررسی شود تا در حالیکه خیلی از باشگاه‌ها فعالیت آکادمی خود را آغاز کردند باشگاه پرسپولیس در نهایت مدیر آکادمی خود را بشناسد.

مدیران باشگاه پرسپولیس به دنبال یک برنامه مدون چهار ساله برای تیم‌های پایه هستند و در این راه از یکی از آکادمی‌های پایه در فوتبال آلمان الگوبرداری شده است.

در همین خصوص باشگاه پرسپولیس مجموعه شهدای گمنام را برای فعالیت آکادمی این باشگاه در نظر گرفته و قرار است زمنی چمن، استخر، سالن بدنسازی، خوابگاه و … در این مجموعه در اختیار تیم‌های پایه قرار بگیرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)