کارشناس داوری فوتبال ایران معتقد است داور دیدار پرسپولیس – تراکتور باید بازیکن تیم میهمان را از زمین اخراج می‌کرد.

ابراهیم میرزابیگی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره قضاوت محمدحسین زاهدی‌فرد در دیدار پرسپولیس – تراکتور اظهار داشت: در دقیقه ۲۰ برخورد مهاجم پرسپولیس و مدافع تراکتور در گوشه محوطه جریمه یک برخورد فوتبالی بود و داور به اشتباه برای شبیه‌سازی به شهریار مغانلو اخطار داد. در دقیقه ۴۱ بازی پشت محوطه جریمه تراکتور داور به درستی برای پرسپولیس خطا گرفت، ولی در موقع ضربه زدن به توپ، بازیکن تراکتور سامان نریمان جهان زودتر به جلو آمد و توپ به او برخورد کرد. در این صحنه داور باید رأی به تکرار ضربه می‌داد و برای بازیکن تراکتور اخطار در نظر می‌گرفت که این کار انجام نشد.

وی درباره نیمه دوم نیز خاطر نشان کرد: گل دقیقه ۴۸ تراکتور به پرسپولیس در وضعیتی سالم به ثمر رسید و مشکلی وجود نداشت. گل‌های اول، دوم و سوم پرسپولیس نیز فاقد مشکل داوری بود.

این کارشناس داوری در خاتمه تصریح کرد: در دقیقه ۸۰ نیز یک خطا پشت محوطه جریمه تراکتور به نفع پرسپولیس گرفته شد که بازیکنان پرسپولیس اعتقاد داشتند باید بازیکن خاطی کارت قرمز بگیرد. من نیز معتقدم داور می‌توانست به جای کارت زرد این بازیکن را در دقیقه ۸۰ از زمین اخراج کند. با این حال و در کل قضاوت تقریباً خوبی را از تیم داوری شاهد بودیم و اشتباه تأثیرگذاری که نتیجه بازی را عوض کند، رخ نداد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)