پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد در پازل تاکتیکی این تیم خلا مهاجم ششدانگ احساس می‌شود.

عباس کارگر در گفت‌وگو با برنا، با اشاره به بازی اول پرسپولیس در لیگ برتر گفت: در بازی اول پرسپولیس نشانی از روزهای خوب خود نداشت که تداوم این مساله نمی‌تواند اتفاق خوبی برای این تیم باشد.

وی افزود: پرسپولیس در بازی برابر آلومینیوم شرایط فنی خوبی نداشت و هیچ کدام از بازیکنان در حد نام و اعتبارشان نبودند. البته شاید در آغاز فصل این شرایط برای هر تیم به وجود بیاید اما امیدوارم خیلی زود شرایط تغییر کند و پرسپولیس و ستاره‌هایش به روزهای اوج خود بازگردند.

پیشکسوت پرسپولیس در مورد مشکل اصلی این تیم در دیدار مقابل آلومینیوم تصریح کرد: خلا یک مهاجم ششدانگ و گلزن در این بازی کاملا مشهود بود. پرسپولیس در تاریخ همیشه بهترین مهاجمان فوتبال ایران را در اختیار داشته اما در حال حاضر کاملا مشخص است که باید مهاجم جدید جذب کند در غیر این صورت در طول فصل با مشکل زیادی روبرو خواهد شد. مدیران باید زودتر فکری به حال این ماجرا داشته باشند.

کارگر علاوه بر مسائل فنی، غیبت هواداران را در بازی سطح پایین پرسپولیس موثر دانست و در این خصوص خاطرنشان کرد: من تعجب می‌کنم که وضعیت استادیوم آزادی به این شکل است. مدت‌است بحث بازسازی و مرمت استادیوم مطرح است اما هنوز اتفاق خاصی رخ نداده است. برای ما و فوتبال‌مان زشت است که وضعیت استادیوم اول ایران به این شکل باشد. اوضاع استادیوم و غیبت هواداران مشکل دیگری بود که در این بازی برای پرسپولیس وجود داشت و باعث شد تیم نمایش خوبی را در بازی اولش ارائه ندهد.

وی در پایان گفت: فوتبال به حضور هواداران و تماشاگران وابستگی شدیدی دارد و همه تیم‌ها به خصوص تیم‌های پرهوادار در استادیوم خالی با مشکل روبرو خواهند شد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)