مرجع خبری پرسپولیس : سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت : تراکتور باید در بازی برگشت مقابل پرسپولیس محروم شود.

 

*بازی را چطور دیدید؟

در مجموع بازی بسیار نفس گیر و حساس برگزار شد. این نخستین بازی بود و با وجود اینکه بازیکنان به هماهنگی لازم نرسیده بودند، موفق شدند در یک بازی خوب تراکتورسازی را شکست دهند. البته بازیکنان به تازگی از شرایط بدنسازی خارج شده اند و به همین خاطر بازی آن کیفیت بالا را نداشت. اما مطمئن هستم در هفته های آینده بازیکنان با شرایط بهتری بازی میکنند چرا که زمان می تواند مشکل عدم هماهنگی را حل کند.


*با انجام یک بازی چقدر می توانید به قهرمانی پرسپولیس در لیگ نگاه امیدوارکننده ای داشته باشید؟

پرسپولیس اگر می خواهد قهرمان لیگ بشود باید تراکتور را شکست میداد که خوشبختانه این اتفاق رخ داد. علاوه بر آن در ادامه بازی­ها نیز باید هر مسابقه را به چشم یک فینال نگاه کند تا در نهایت به هدف خود برسد.

 

*بازی در یک روز میانی هفته برگزار شد. به نظرتان استقبال هواداران رضایت بخش بود؟

در ابتدا جا دارد تشکر ویژه ای از هواداران داشته باشم که برای حمایت تیم به ورزشگاه آمدند. البته همانطور که گفتید به دلیل برگزاری بازی در روز میانی هفته هواداران زیادی نمی­توانستند به ورزشگاه بیایند. امیدوارم در بازیهای آینده و در روزهای تعطیل استقبال بیشتری از بازی­ها شود.

 

*به نظرتان با این قیمت بلیت­ها، حضور تماشاگران بیشتر میشود؟

در اینکه  قیمت بالای بلیت­ها روی آمدن تماشاگران تاثیر داشته شکی نیست. خیلی از تماشاگران پرسپولیس دانش آموز، دانشجو و از اقشار آسیبپذیر جامعه هستند که توان خرید بلیت ۸ هزار تومانی را ندارند و نتوانستند به استادیوم بیایند.

 

*چرا مسئولان ورزشگاه در ابتدا اجازه حضور مربیان در سالن کنفرانس را نمی­دادند؟

از این موضوع اطلاعی ندارم اما می­دانم زمانی که باشگاه، ورزشگاه آزادی را برای انجام یک دیدار اجاره می­کند، شامل سالن کنفرانس خبری هم می­شود. با این حال نمی­دانم چرا چنین تصمیمی گرفته شد. قراردادی که ما با استادیوم آزادی بستیم برای استفاده از زمین مسابقه است و پولی که از محل تبلیغات محیطی، حق پخش تلویزیونی و بلیت فروشی حاصل می­شود منبعی برای پرداخت اجاره کل استادیوم است.


*قطعا از قضیه محرومیت پرسپولیس باخبر هستید.

متأسفانه بله. خیلی جالب است که تماشاگر حریف در ورزشگاه خانگی ما، بازیکنان و سرمربی پرسپولیس را مورد فحش و ناسزا قرار می­دهد، تمام اعضای مجموعه را زیر باران سنگ و ساندیس می­گیرد اما کمیته انضباطی، پرسپولیس را محروم می­کند.


*گویا تراکتوری­ها هم محروم شده اند.

چه فایده؟ تعجب من هم از این است. تراکتوریها در دیدار با پرسپولیس مجموعه را مورد ضرب و شتم و ناسزا قرار میدهند اما فدراسیون با محرومیت این تیم، باعث منفعت تیم های حریف می شود در صورتی که تنها راه جبران این خسارت آن است که تراکتور باید در بازی برگشت مقابل پرسپولیس محروم شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)