علی شجاعی باید کتف خود را به تیغ جراحان بسپارد.

در چارچوب هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال دیشب پرسپولیس موفق شد با نتیجه ۵ بر صفر ماشین سازی را شکست دهد.

علی شجاعی وینگر سرخ‌پوشان در این بازی در دقیقه ۶۲ وارد میدان شد و موفق شد پاس گل پنجم پرسپولیس را به شهریار مغانلو داد. در این بازی شجاعی دچار مصدومیت از ناحیه کتف خود شد. نکته جالب توجه اینجا است که کتف این بازیکن دو بار در این بازی در رفت و وی خودش کتف در رفته خود را جا انداخت تا بتواند تا پایان بازی در ترکیب پرسپولیس حضور داشته باشد.

شجاعی باید کتف خود را به تیغ جراحان بسپارد و آن را عمل کند از همین رو وی در دو بازی بعدی این تیم تراکتور تبریز و پیکان تهران غایب خواهد بود.

شجاعی امروز جواب MRI خود را به یکی از بهترین پزشکان کشورمان در حوزه جراحی کتف نشان داد و اکنون منتظر اعلام نظر قطعی‌ این پزشک درباره زمان جراحی‌‌اش است‌. البته احتمال دارد این عمل هفته آینده انجام شود و به همین دلیل این بازیکن شانسی برای حضور در دو دیدار پایانی پرسپولیس برابر تراکتور و پیکان ندارد.

شجاعی در این باره در صفحه خود نوشت:
گاهی گمان نمیکنی و میشود
گاهی‌ نمیشود ک نمیشود ک نمیشود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است
گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود
گاهی گدا،گدای گدایی و بخت نیست
گاهی تمام شهر گدای تو میشود

نشد ک بشه ……..۶ماه پیش پاره شده بود کتفم ولی با تموم دردی ک داشتم تحمل میکردم ک کنار تیمم باشم اگه قراره ۱ دقیقه بازی کنم کمک کنم ولی دیگ به تهش رسید تو بازی دیروز لق بودنشو حس کردم دلم پیش داداشام هست دعا میکنم از این ۲تا بازیم سربلند بیرون بیاید و ۸ مرداد قهرمانیمونو جشن بگیریم ❤️🏆

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)