ابراهیم شکوری معاون باشگاه پرسپولیس متذکر شد یکی از بازیکنان این تیم با قراردادی ۲ میلیاردی در نیم فصل از تیم جدا شد و قراردادی ۱۴ میلیاردی بست.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در گفت‌وگوی تلویزیوی اعلام کرد یک بازیکن این تیم که قراردادش ۲ میلیارد بوده است در نیم فصل با قراردادی عجیب از این تیم جدا شد.

شکوری حتی عنوان کرد قرارداد نیم فصل این بازیکن با تیم صنعتی ۴ میلیارد تومان و برای لیگ بیست و یکم ۱۰ میلیارد تومان و در مجموع ۱۴ میلیارد تومان بوده است. او از مراجع ذی ربط خواست که نظارتی روی قراردادهای برخی تیم‌های صنعتی داشته باشند.

اما شاید خیلی‌ها با دیدن مصاحبه تلویزیونی ابراهیم شکوری از خود پرسیدند: منظور ابراهیم شکوری کدام بازیکن بوده است؟

منظور ابراهیم شکوری در این مصاحبه محمد انصاری بوده باشد. مدافع سابق تیم فوتبال پرسپولیس با عقد قراردادی به مس رفسنجان پیوست و شاگرد محمد ربیعی در این تیم شد. انصاری پس از مذاکره با پرسپولیس نتوانست رضایتنامه بگیرد و با فسخ قراردادش در ۲۷ اسفند با باشگاه پرسپولیس، به مس رفسنجان پیوست در حالی که شنیده می‌شد با رقم بسیار سنگینی شاگرد محمد ربیعی شده است و هیچ مبلغی عاید پرسپولیس نشد.

محمد انصاری در تیم جدیدش هم نتوانست چندان بازی کند. با این حال شنیده شد رقم قرارداد محمد انصاری به قدری بوده که او را راضی کرده.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)