پرسپولیس نیوز: پیشکسوت پرسپولیس می‌گوید ایرادی ندارد علیپور باز هم نیمکت‌نشین باشد تا به فرم ایده‌آل خود بازگردد.

مرتضی کرمانی‌مقدم پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد پرسپولیس در دیدار با ماشین سازی و صعود این تیم به یک هشتم نهایی جام حذفی گفت: بازی کیفیت خوبی نداشت و پرسپولیس هنوز نتوانسته به خوبی تفکرات مربی‌اش را در زمین پیاده کند و هنوز آن اقتدار لازم را ندارد. تعطیلات ملی فرصت خوبی برای پرسپولیس است تا نقاط ضعف و قدرت این تیم شناسایی شود تا در هفته‌هایی که پرسپولیس بازی‌های آسان‌تری دارد، شاگردان کالدرون نتیجه بهتری بگیرند.

وی ادامه داد: تنها سوال من این است که چرا به براندائو بازی می‌دهند؟ چند دقیقه دیگر باید بازی کند تا اثبات کند که کیفیت لازم را ندارد. او اکنون پاشنه آشیل پرسپولیس است و اصلا معلوم نیست باید در چه پستی بازی کند. نه از فرصت‌ها درست استفاده می‌کند و نه می‌تواند رابط خوبی بین خط حمله و خط هافبک باشد. او هم مانند بودیمیر شده است و هر بازی که در ترکیب حضور دارد، پرسپولیسی‌ها عذاب می‌کشند.

مهاجم پیشین پرسپولیس درباره افت علیپور گفت: این مهاجم تحت فشار قرار دارد و این باعث شده تا حتی در زدن ضربه پنالتی هم تمرکز فنی را نداشته باشد. این مهاجم هم نباید خود را وارد حاشیه کند و به نظر من ایرادی ندارد مانند دیدار با ماشین‌سازی، یکی دو دیدار روی نیمکت بنشیند.

کرمانی‌مقدم در پایان درباره عملکرد کالدرون با پرسپولیس گفت: تیم کالدرون هجومی‌تر از تیم برانکو بازی می‌کند و این ما را امیدوار می‌کند اما هنوز قضاوت درباره کالدرون زود است و باید تا نیم‌فصل صبر کرد و سپس عملکرد او را سنجید. تنها ایراد مشهود کالدرون بازی دادن به براندائو است که امیدوارم به زودی او را از لیست کنار بگذارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)