پیشکسوت باشگاه پرسپولیس معتقد است که سعید صادقی فصل آینده مسئولیت سنگینی در پرسپولیس خواهد داشت.

مرتضی کرمانی‌مقدم در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص خریدهای پرسپولیس برای فصل جدید گفت: خدا را شکر که پرسپولیس شروع خوبی در فصل نقل و انتقالات داشت و بازیکنان خوبی در چند پست مختلف جذب کرد. همه آنها تجربه خوبی دارند و می‌توانند به پرسپولیس کمک کنند. پرسپولیس در خط حمله هم بازیکن می‌خواهد و قطعاً یحیی گل‌محمدی و مدیران پرسپولیس یک یا دو مهاجم جذب خواهند کرد. از طرفی فکر می‌کنم خریدهای فصل قبل پرسپولیس باعث شد تا گل محمدی متوجه شود که در این فصل نیاز به خریدهای متفاوت و سطح بالا دارد.

وی در ارتباط با حاشیه‌های حضور سعید صادقی در پرسپولیس عنوان کرد: در دو سه هفته گذشته خبرهای زیادی در مورد این بازیکن در رسانه‌ها منتشر شد و او در نهایت پرسپولیس را انتخاب کرد. هواداران استقلال هم انتظار داشتند صادقی به تیم‌شان برود اما او پرسپولیس را انتخاب کرد، قطعا صادقی با توجه به شرایطی که در فصل نقل و انتقالات داشت، مسئولیت سنگینی بر دوش خواهد داشت. او باید تمام تمرکزش را روی فوتبال و پیشرفت در پرسپولیس بگذارد.

مهاجم پیشین سرخ‌پوشان در ارتباط با خداحافظی سید جلال حسینی از پرسپولیس و احتمال حضور او در کادر فنی تصریح کرد: سید جلال در دوران فوتبالش روزهای باشکوهی را پشت سر گذاشت و بدون شک یکی از بهترین مدافعان تاریخ فوتبال ایران است. به این بازیکن خسته نباشید می‌گویم و اگر قرار شد مربی باشد، امیدوارم در کارش موفق شود. حسینی سال‌ها در بهترین شرایط فوتبال بازی کرد و از لحاظ اخلاقی هم نمونه بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)