پرسپولیس نیوز : بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: به نظر من ساده‌ترین و منطقی‌ترین کار مدیرعامل باشگاه پرسپولیس این است که قرارداد سرمربی را تمدید کند.

علی کریمی گفت: برانکو بهترین نتایج تاریخ را با پرسپولیس در لیگ برتر کسب کرده است. سه قهرمانی متوالی،کسب دو جام در یک فصل و حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا کافی است که دیگر هیچ بهانه‌ای برای از دست دادن زمان نداشته باشند. در واقع تیم‌های بزرگ دنیا هم همین کار را می کنند.

کاپیتان پیشین پرسپولیس ادامه داد: معمولا تیم‌های بزرگ دنیا قبل از پایان فصل تکلیف سرمربی‌شان را مشخص می‌کنند. در لیورپول می‌بینیم که مسئولان باشگاه با این که سرمربی‌شان هنوز قرارداد دارد به فکر تمدید آن برای سال‌های آینده هستند. برای این که قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شده و در واقع بزرگترین جام را برای تیمش به دست آورده است. پس منطقی‌ترین کار حفظ و تمدید قراردادش است.

کریمی درباره اینکه هواداران پرسپولیس نمی‌دانند تکلیف برانکو بالاخره چه می‌شود اظهار داشت: این بدترین اتفاق برای تیم است. هوادار پرسپولیس به جای این که از دبل قهرمانی تیمش خوشحال باشد نگران وضعیت این تیم است. برانکو دیگر باید چه نتایجی می‌گرفت تا قرادادش بدون حرف و حدیث تمدید شود.متاسفانه پرسپولیس در سال‌های گذشته تجربه‌ای مشابه به این را داشت.

وی درباره اینکه انتخاب احتمالی سرمربی جدید هم کار بسیار سختی است، عنوان کرد: شک نکنید همین طور است و کار برای مربی بعد از برانکو سخت خواهد بود. مدیریت باشگاه پرسپولیس باید نه در حرف بلکه در عمل اطمینان خاطر را برای هوادان پرسپولیس از بابت تمدید قرارداد با برانکو ایجاد کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)