مرجع خبری پرسپولیس : علی کریمی از بحث‌هایی که برخی محافل در چند روز گذشته پیرامون علاقه‌ی او به مربی‌گری راه انداختند انتقاد کرد و گفت: هیچ علاقه‌ای به مربی‌گری ندارم و متاسفم که برخی مطبوعات و رسانه‌ها به جای کمک به پیشرفت فوتبال ایران فقط دوست دارند به این حاشیه‌ها بپردازند.

 

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان تمرین امروز این تیم در جمع خبرنگاران اظهار کرد:

خدا را شکر تیم ملی بازی خوبی را انجام داد و بازی با بحرین هم به خوبی و خوشی تمام شد. امیدوارم که این پیروزی‌ها همچنان ادامه داشته باشد.

 

وی درباره شرایط پرسپولیس هم گفت: من و دیگر ملی‌پوشان امروز به تمرین تیم اضافه شدیم و خوشبختانه بازیکنان دیگر هم در این مدت خوب تمرین کردند و امروز شاداب و سرحال بودند. امیدواریم که با دست پر از کرمان بازگردیم چرا که می‌دانیم بازی سختی با مس داریم.

 

کریمی ادامه داد: مس هم در هفته گذشته نخستین برد خود را به دست آورده اما پیروزی آن‌ها بر سپاهان دلیل نمی‌شود که آن‌ها را مقابل پرسپولیس از پیش برنده بدانیم. شرایط هر بازی فرق می‌کند و هر تیمی که خوب کار کند می‌تواند پیروز میدان باشد.

 

کریمی در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید فکر می‌کنید با پیروزی مقابل مس پرسپولیس از بحران خارج می‌شود گفت: ما الان هم در بحران نیستیم و در هفته نهم جزو شش تیم بالای جدول هستیم و من این را قبول ندارم که پرسپولیس در بحران است. مطمئن باشید که پرسپولیس بهتر از این هم می‌شود.

 

هافبک پرسپولیس درباره این موضوع که تماشاگران فوتبال باید چه ویژگی‌هایی داشته باشند گفت: هواداران خودشان می‌دانند که باید چگونه برخورد کنند. فقط در ورزشگاه‌ها برخی افراد هستند که جو را به هم می‌ریزند. ما بهترین تماشاگران دنیا را داریم که در هیچ جا نمی‌توانیم آن‌ها را پیدا کنیم. من همین جا می‌خواهم از آن‌ها تشکر کنم که در بازی ایران با بحرین هم سنگ تمام گذاشتند و تیم ملی را ۹۰ دقیقه تشویق کردند.

 

علی کریمی درباره آسیب دیدگی خود هم به ایسنا گفت: مصدومیتم کمی بهتر شده و امیدوارم که به بازی با مس برسم.

 

علی کریمی در بازی پرسپولیس مقابل صبا و همچنین ایران و فلسطین پس از تعویضش از روی نیمکت با بازیکنان صحبت می‌کرد. وی درباره شائبه‌هایی که در چند روز اخیر پیرامون صحبت‌های او بر روی نیمکت به وجود آمده بود گفت: متاسفانه این مسئله‌ای است که مطبوعات راه انداختند. من نمی‌فهمم آیا تشویق هم‌تیمی‌هایم به معنی این است که من می‌خواهم تیم را کوچ کنم. آیا هر کسی که بقیه را تشویق می‌کند، می‌خواهد مربی‌گری کند؟ اتفاقا اصلا هم این جوری نیست و من دوست ندارم مربی‌گری کنم. متاسفانه در چند روز گذشته برخی از رسانه‌ها روی این موضوع مانور دادند در حالی که اصلا نباید به دنبال این موضوع‌ها رفت. فوتبال ما نیاز به پیشرفت دارد و با پرداختن به این حاشیه‌ها هم چیزی به فوتبال‌مان اضافه نمی‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)