خبرگزاری پرسپولیس : با تصمیم کادرفنی و مسئولان باشگاه پرسپولیس دو بازیکن تیم در حالی که امروز در تمرینات حضور داشتند اجازه تمرین پیدا نکردند.

تمرینات تیم پرسپولیس بعد از ظهر امروز در غیاب ژوزه از ساعت ۱۵ در ورزشگاه درفشی فر آغاز شد اما با توجه به لیست مازاد قرمزپوشان اسماعیل زاده و قدمی دو بازیکن پرسپولیس در شرایطی که امروز در تمرینات حضور داشتند اما اجازه تمرین پیدا نکردند.

 این تصمیم در شرایطی گرفته شده که قرار بود با تصمیم مسئولان باشگاه و کادر فنی این بازیکنان تیم‌های آینده خود را برای جدایی از پرسپولیس معرفی کنند.

همچنین همان طور که به ژوزه اعلام شده تا روز دوشنبه در تمرینات پرسپولیس حضور نداشته باشد به بازیکنان هم ابلاغ شده از هر گونه مصاحبه تنش‌زا علیه کادر فنی پرسپولیس جلوگیری کنند.

 علی کریمی پس از مدت‌ها در تمرین گروهی پرسپولیس شرکت کرد.

تیم فوتبال پرسپولیس پس از چهار روز استراحت امروز تمرین‌های خود را در ورزشگاه درفشی فر از سر گرفت.

در این تمرین که از ساعت ۱۵ آغاز شده است، مانوئل ژوزه و دستیارانش حضور ندارند و یحیی گل محمدی است که تیم را تمرین می‌دهد.

عادل کلاه کج که امروز (شنبه) با مسئولان باشگاه پرسپولیس برای پیوستن به این تیم به توافق رسیده است، در این تمرین حضور یافته و در کنار سایر بازیکنان تمرین می‌کند.

بالاخره علی کریمی هم در تمرین‌های گروهی پرسپولیس حاضر شد.

شماره «8» سرخپوشان از زمانی که ژوزه او را از تیم اخراج کرده بود و پس از آنکه به دلیل مصدومیت مشغول درمان و تمرین انفرادی بود تا به حال در تمرین‌های گروهی پرسپولیس حضور نداشت و امروز هم که پا به پای سایر بازیکنان تمرین می‌کند، ژوزه در تمرین حضور ندارد.

محمد قاضی و رضا نورمحمدی به دلیل مصدومیت در کلینیک ورزشگاه مشغول مداوای مصدومیت خود هستند.

مهدی مهدوی‌کیا و رضا حقیقی با دویدن به دور زمین تمرین‌های اختصاصی انجام می‌دهند.

این تمرین پشت درهای بسته برگزار می‌شود که همین امر با اعتراض هواداران معدودی که پشت درهای ورزشگاه حضور یافته‌اند مواجه شد.

 

 * بازیکنان پرسپولیس به هنگام ورود به داخل ورزشگاه وقتی چند هوادار را دیدند برای اینکه مورد سوال از سوی آنها قرار نگیرند پای خود را روی گاز گذاشته و از دست هواداران فرار کردند.

 * داد و فریاد یک هوادار در حمایت از گل‌محمدی و علیه ژوزه جالب توجه بود. این هوادار که با دیدن دوربین‌ها پشت درهای بسته فرصت مناسبی برای بیان حرف هایش پیدا کرده بود حتی خبرنگاران را مقصر اتفاقات اخیر پرسپولیس می‌دانست.

 * جلال حسینی به دلیل سرماخوردگی قصد داشت تا در تمرین امروز شرکت نکند اما با تاکید کادر فنی به تمرینات کم فشار پرداخت.

 * بازیکنان پرسپولیس  در تمرین امروز بسیار خوشحال و شاداب بودند.

 * پرسپولیس به احتمال فراوان و با توجه به درخواست گل‌محمدی در هفته جاری یک بازی دوستانه انجام خواهند داد.

 

  • در تمرین امروز علاوه بر خانزاده و پولادی که همراه تیم ملی به کویت رفته‌اند، فشنگچی، نوری و گردان با اجازه قبلی از تمرین امروز مرخصی گرفتند. مهدوی‌کیا، نورمحمدی و قاضی هم نفراتی بودند که جداگانه تمرین کردند.

  •  
 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)