رفت و آمد ها برای انتخاب هیئت مدیره ادامه دارد

مرجع خبری پرسپولیس : اول از همه باید مطمئن شود که طرفش روحیه همدلی دارد و بعد همه به این باور برسند که افرادی که نامشان یکی یکی روی کاغذ می‌رود، توانایی جذب منابع مالی را دارند.

  

برای همین بعد از هر رفت و آمدی که به اتاقش می‌شود، او گزینه‌های مطرح را با این دو فاکتور و معیارهای دیگری که در ذهن دارد، مقایسه می‌کند. رییس سازمان تربیت بدنی قصد ندارد ریسک کند. به دنبال انتخاب افرادی است که خیال او و طرفداران دو تیم محبوب پایتخت را برای مدت طولانی راحت کنند.

  

دو تیم ۵ نفره را آماده می‌کند تا استقلال و پرسپولیس را به دست‌شان بسپارد. این روزها در هر جا که پا می‌گذارد، اگر خبرنگاران را روبروی خود ببیند، می‌داند که حتما یکی از سوال‌هایشان حول و حوش وضعیت هیات مدیره‌های استقلال و پرسپولیس است البته پرسپولیس بیشتر مورد سوال قرار می‌گیرد چون مدت بیشتری است که بدون هیات مدیره و توسط سرپرست اداره می‌شود …

 

 

 

 

رییس سازمان تربیت بدنی در قالب گفت‌وگویی با خبرنگاران تاکید کرد که ساماندهی این دو باشگاه برایش حایز اهمیت بوده، به همین علت ابتدا این هدف را دنبال کرده تا بعد به مسائل دیگر برسد. او این صحبت را در شرایطی مطرح می‌کند که در کنار ساماندهی دو باشگاه، مدتی است گزینه‌های مختلف را زیر نظر داشته و این روزها بیشتر از قبل به گزینه‌های مطرح شده نگاه دارد. او در هفته‌ای که گذشت، دو سه باری با فرخزادی جلسه داشته و مسائل مختلف حول و حوش دو باشگاه به ویژه پرسپولیس (که مدت بیشتری است هیات مدیره ندارد) را مورد ارزیابی قرار داده.

علاوه بر فرخزادی که به عنوان مشاور، به نفر اول ورزش کمک می‌کند، دوشنبه شب تا حدود ساعت ۱۱ شب، علی پروین هم در طبقه چهارم ساختمان سئول بود که این موضوع هم سوال‌های زیادی را به وجود آورد. تعدادی از خبرگزاری‌ها با انتشار این خبر و حتمی شدن حضور پروین در هیات مدیره پرسپولیس این موج را ایجاد کرده‌اند که احتمال حضور این پیشکسوت پرسپولیس در هیات مدیره وجود دارد. در حالی که مجید فرخزادی این جلسه را در راستای نشست‌های علی سعیدلو با پیشکسوتان ورزش و استفاده از نظرات و مشاوره‌های آنها می‌داند و خود پروین هم در گفت‌وگو با خبرنگار ایران ورزشی هر نوع پیشنهادی برای حضور در هیات مدیره پرسپولیس را رد می‌کند. علاوه بر صحبت‌های این دو نفر، علی پروین به تازگی به عضویت هیات مدیره استیل‌آذین درآمده و به نظر می‌رسد در شرایط فعلی فضایی برای خروج او از هیات مدیره پرسپولیس مطرح شود.

رییس سازمان تربیت بدنی درحالی دنبال گزینه‌هایش است که فعلا تصمیم به جمع کردن هیات مدیره‌ای ۵ نفره برای پرسپولیس دارد؛ تیمی که از نماینده مجلس، نماینده سازمان، یکی از مدیران سابق باشگاه‌ و یک پیشکسوت تشکیل می‌شود. در قالب تیمی که رییس سازمان ورزش تصمیم به تشکیل‌اش دارد، نام‌هایی چون کوثری یا سروری، فرخزادی یا حتی دادگان هم شنیده می‌شود. البته با توجه به اتفاق‌هایی که مدتی قبل بین دادگان و سازمان ورزش پیش آمد، این مورد که دادگان دوباره جزو گزینه‌ها باشد، در ابهام قرار دارد اما فرخزادی معتقد است که رییس سازمان ورزش به دنبال استفاده از تمام پتانسیل‌هاست و اگر حتی نخواهد از بعضی افراد چون دادگان و پروین در مسوولیت‌های اجرایی استفاده کند، تصمیم دارد از نظرات مشاوره‌ای آنها بهره گیرد.

 

 البته در حال حاضر هر نوع قضاوت درباره اسامی که شنیده می‌شوند، زود است اما گویا اراده رییس سازمان بر انتخاب اعضای هیات مدیره پیش از شروع لیگ برتر است … مجید فرخزادی که اعتقاد دارد هنوز لیست بسته نشده، در این باره می‌گوید: «تعداد زیادی نام مطرح شده که رییس سازمان ورزش در حال بررسی این نام‌ها هستند، بعضی‌ها هم اصلا جزو گزینه‌ها نیستند اما نام‌شان از این طرف و آن طرف شنیده می‌شود. به هرحال از منابع مختلف لیست‌های مختلف رسیده اما آقای سعیدلو افرادی را می‌خواهد که بتوانند با وحدت و همدلی کنار هم کار کنند و توانایی جذب منابع مالی را داشته باشند. پرسپولیس و استقلال، کانون ایجاد حاشیه هستند، بنابراین باید به رییس سازمان حق بدهیم که با طمانینه دست به انتخاب بزند.»

 

منبع: ایران ورزشی

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)