پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تاثیرات برانکو روی سرخپوشان همچنان پابرجا است، گفت: نقش هواداران در تیم امسال حیاتی است و آنها روی نتایج تاثیر کامل دارند.

حسین کعبی با اشاره به شرایط تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه شروع لیگ نوزدهم گفت: شرایط پرسپولیس چندان بد نیست و به نوعی از حریفان بهتر است. چرا که همه تیم ها تغییرات زیادی داشتند اما بازیکنان پرسپولیس در این تیم حفظ شده اند.

وی در مورد حضور کالدرون در این تیم افزود: کالدرون از جمله مربی های شناخته شده در قاره آسیا است و فردی از جنس فوتبال است. او از نظر انضباطی و مدیریت در سطح بالایی قرار دارد اما از نظر فنی هم باید مسابقات شروع شود تا بتوانیم او را بسنجیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: هواداران نقش زیادی در تکرار موفقیت های پرسپولیس دارند. این تیم امسال باید در چند جام بجنگد و نقش هواداران در تداوم موفقیت های اخیر چشمگیر است. به طور حتم اگر هواداران مانند همیشه پشت تیم باشند قهرمانی دوباره به پرسپولیس خواهد رسید.

کعبی اضافه کرد: برانکو عاشق پرسپولیس است و هنوز هم پیگیر شرایط تیم است. اگر او می ماند من تضمین می دادم که پرسپولیس قهرمان آسیا بود. با این حال تاثیرات او همچنان در پرسپولیس وجود دارد. او روحیه قهرمانی را در بازیکنان جا انداخته و فضایی که در پرسپولیس حاکم است، قهرمانی است. با این حال باید همچنان منتظر باشیم تا موفقیت تیم را ببینیم.

کعبی در مورد اتفاقات اخیر پرسپولیس و حواشی هم خاطرنشان کرد: من به خودم اجازه نمی دهم در مورد شخص ایرج عرب صحبت کنم. چرا که هیچ یک از مدیرانی که در فوتبال ما هستند فوتبالی نیستند. فوتبال شغل آنها نیست و به همین خاطر به خودم اجازه نمی دهم در مورد این افراد صحبت کنم.

وی ر مورد جذب مهاجم هم گفت: علی علیپور که در همه بازی ها نمی تواند پرسپولیس را همراهی کند. پرسپولیس نیاز مبرم به یک مهاجم دارد و زمان برای پرسپولیس در حال سوختن است. امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق رخ دهد تا پرسپولیس بتواند دوباره چهره یک مدعی را به خود بگیرد.

پیشکسوت پرسپولیس در رابطه با قرعه لیگ برتر هم خاطرنشان کرد: پرسپولیس دیر یا زود باید با همه تیم ها بازی کند و از بازی اول هم باید گام محکمی برای قهرمانی بردارد. فرقی نمی کند که چه زمانی این اتفاق رخ دهد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)