مهاجم پیشین پرسپولیس گفت: پرسپولیس با توجه به آمادگی بسیار بالای شاگردان یحیی گل محمدی می‌تواند الهلال را در خانه خودش شکست دهد.

حسین کلانی ملی‌پوش پرسپولیس در دهه ۵۰ درباره بازی این تیم مقابل الهلال عربستان به خبرورزشی گفت: به هر حال پرسپولیس یا باید با الهلال بازی می‌کرد یا النصر لذا برای پرسپولیس نباید این که با کدام تیم بازی می کند زیاد مهم باشد. از لحاظ فنی تیم پرسپولیس یکی از بهترین تیم‌های آسیا است و با توجه به آمادگی بسیار بالایی که سرخپوشان دارند و در بازی با استقلال تاجیکستان نیز آن را به خوبی نشان دادند به نظر من می‌توانیم الهلال را در عربستان شکست دهیم و راهی مرحله بعد شویم.

وی افزود: امیدوارم پرسپولیس بتواند در دو بازی آینده خود موفق عمل کند و راهی فینال شود چراکه طی چند سال گذشته دو بار فینالیست شده اما در عین ناباوری نتوانسته است قهرمان آسیا شود.

کلانی تاکید کرد: من دعا می کنم که امسال در صورت رسیدن به فینال بتوانیم جام قهرمانی را بالای سر ببریم چرا که پرسپولیس با ۵ قهرمانی پی در پی در لیگ فوتبال ایران و دو حضور پرقدرت در فینال لیگ قهرمانان حالا لیاقت گرفتن جام قهرمانی آسیا را دارد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)