مرجع خبری پرسپولیس : درست در آخرین لحظات نقل و انتقالات بود که خبر رسید عادل کلاه کج هافبک خوزستانی صبای قم مجوز ثبت قرارداد با پرسپولیس را با رای کمیته انضباطی بدست آورده است. کلاه کج بعد از آن در تمرینات پرسپولیس حاضر شد و کار خود را با پرطرفدارترین تیم آسیا آغاز کرد اما چرا هنوز قرارداد او ثبت نشده که خودش در این زمینه توضیح می دهد.

pnnc: بالاخره قراردادت را ثبت کردی ؟
هنوز نه اما مشکلی نیست، خیلی زود قراردادم ثبت می شود.

pnnc: این همه تاخیر بابت چیست؟
نمی دانم، قرار بود بعد از صدور رای کمیته انضباطی یک استعلام از بسیج صورت بگیرد تا مدارک من کامل شود.شنیدم پاسخ استعلام آمده اما نمی دانم چرا هنوز قراردادم ثبت نشده است البته کمی امروز و فردا شده اما مشکلی وجود ندارد و قراردادم ثبت خواهد شد.

pnnc: مدتی است که در تمرینات حضور داری. جو تیم را چطور دیدی؟

 در پرسپولیس یک جو دوستانه برقرار است و بازیکنان با هم رفاقت خوبی دارند.من هم که از قبل و در تیم های مختلف با اکثر نفرات تیم دوست و رفیق بودم به همین خاطر هیچ مشکلی از این بابت نداشتم.

pnnc: پرسپولیس این بار خیلی جوان شده و این  جوانی نگرانی هایی را به وجود آورده است.

درست است که تیم جوان است و تجربه اش از فصل های قبل کمتر شده اما یک تعداد بازیکن با انگیزه در این تیم حضور یافته اند که خوب تمرین می کنند و در حال هماهنگ شدن با هم هستند.من وضعیت کنونی پرسپولیس را نگران کننده نمی بینم. بازیکنان از نظر بدنی و تاکتیکی زیر نظر مربیان خوب تلاش می کنند و فکر نمی کنم این تیم عامل بروز نگرانی باشد.

pnnc: بازی اول تیم با مس آن هم در کرمان است. از حریف شناختی دارید؟

 بله، اولا مربیان تیم فیلم های بازی فصل قبل این تیم را دیده اند و اطلاعاتی هم از تیم کنونی آنها بدست آورده اند و فهمیده اند که قرار است با چه تیمی بازی کنیم. آنها اطلاعات خود را در اختیار ما می گذارند و در تلاش هستیم تا با آمادگی کامل به مصاف حریف برویم. دوم اینکه برای تیم بزرگی مثل پرسپولیس دیگر بازی داخل و خارج از خانه تفاوتی ندارد تیمی که به دنبال کسب عنوان قهرمانی است برای حضور در هر شرایط باید آماده باشد.

pnnc: ظاهرا در پست هافبک دفاعی بی رقیب هستی. از این بابت نگرانی نداری؟

 البته آنطور که می گویید بی رقیب نیستم. بازیکن برزیلی و سامان آقا زمانی هم در این پست هستند و آقا کریم و مهدی شیری هم می توانند در این پست بازی کنند اما نگرانی من این است که در این پست از تجربه لازم برخوردار نباشیم.باید سعی و تلاش مان را به کار گیریم تا نگذاریم این اشکال گریبان ما را بگیرد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)