پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فولاد در ۱۵ دقیقه ابتدایی ما را تحت فشار گذاشت و حتی می‌توانست به گل برسد، اما پرسپولیس رفته رفته شکل خودش را پیدا کرد.

محمود کلهر در گفت‌وگو با میزان، درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل فولادخوزستان اظهار داشت: اگر چه بازی سختی بود، اما خیلی قشنگ بود زیرا هر دو تیم کار تاکتیکی خودشان را به خوبی روی زمین پیاده کردند. پرسپولیس خیلی خوب پرس می‌کرد و همین عاملی شد تا بازیکنان فولاد نتوانند روی دروازه حامد لک چندان خطرساز شوند.

وی ادامه داد: فولاد در ۱۵ دقیقه ابتدایی ما را تحت فشار گذاشت و حتی می‌توانست به گل برسد، اما پرسپولیس رفته رفته شکل خودش را پیدا کرد و در نیمه دوم فقط چند ضربه ایستگاهی به ما زدند. بازیکنان ما واقعاً زحمت کشیدند چون فولاد تیم خوب و سازمان یافته‌ای است.

کلهر درباره گلزنی عبدی هم گفت: مهدی عبدی مهاجمی زهردار و تأثیرگذار است چون هر چقدر بیشتر در جریان بازی قرار گیرد جدای تاثیرگذاری، عصای دست یحیی هم است. امیدوارم در ادامه لیگ بازهم شاهد گل‌های بیشتری از سمت عبدی باشیم. خوشبختانه در این فصل خیلی خوب عصای دست کادرفنی بوده است و امتیازات مهمی هم برای پرسپولیس به ارمغان آورده است.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: این دیدار واقعاً از بهترین بازی‌های لیگ بود چون هر دو تیم برنامه تاکتیکی خودشان را به خوبی پیاده کردند. صفروف یکی از بهترین بازیکنان لیگ است، به نظرم او هر چقدر بیشتر در ترکیب قرار گیرد در پرسپولیس زودتر جا می‌افتد. اگر چه در دیدار دیشب بازی او چنگی به دل نزد، اما می‌تواند برای پرسپولیس نقش کلیدی ایفا کند در صورتی که بیشتر بازی کند.

وی افزود: موقعیت‌های خوبی روی دروازه‌ها به دست آمد. ما شروع خوبی نداشتیم و فولاد فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشت. در چند دقیقه اول بازی خیلی تحت فشار بودیم، اما هر چه گذشت راحت‌تر بازی کردیم؛ به خصوص در نیمه دوم که هم در فاز دفاع و هم در حمله فرصت‌های خوبی ایجاد کردیم. این ۳ امتیاز در جدول خیلی مهم بود.

کلهر درباره داوری این دیدار هم گفت: به عملکرد داوری کار ندارم و باید اجازه دهیم داوران کارخودشان را انجام دهند، اما به نظرم تا زمانی که تا سیستم داور ویدئویی به ایران ورود پیدا نکند همین مشکلات پا بر جا خواهد بود. ان‌شاءالله هر چه زودتر مشکلات مربوط به داوری نیز برطرف شود تا حق هیچ تیمی پایمال نشود.

وی در خصوص مشکلات حاشیه‌ای پرسپولیس هم این طور پاسخ داد: پرسپولیس یک پای قهرمانی در لیگ است آن هم در شرایطی که مشکلات حاشیه‌ای اطراف باشگاه وجود نداشته باشد بی شک خواهد توانست ششمین قهرمانی را به دست بیاورد. امیدوارم هر چه سریعتر مشکلات حاشیه‌ای برطرف شود و بتواند شرایط آرمانی خودش را به دست بیاورد. ان‌شاءالله با رفع مشکلات مالی و با حضور اعضای هیئت مدیره و همچنین مدیرعامل بستری فراهم شود تا هم بازیکنان و هم کادرفنی آرامش خودشان را حفظ کنند و مسابقات را به شکل بهتری دنبال کنند.

پیشکسوت پرسپولیس درباره استعفای احتمالی گل‌محمدی هم گفت: بالاخره فشار زیادی روی کادرفنی است و امیدوارم مشکلات برطرف شود. یحیی نشان داده از لحاظ فنی تأثیرگذار و حرفه‌ای است و باید مسئولان هم خواسته‌های آنها را اجابت و هم او را حفظ کنند چون بالاخره تمام هدف آنها موفقیت پرسپولیس است و نباید چوب لای چرخ آنها بگذارند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)