محمدحسین کنعانی‌زادگان پس از مذاکره با مدیران پرسپولیس، بیش از نصف طلبش را به پرسپولیس بخشید.

محمدحسین کنعانی‌زادگان دومین فصل پس از ترک پرسپولیس را در حالی در الاهلی آغاز کرده که این فصل شجاع خلیل زاده را هم کنار خود می‌بیند؛ یکی دیگر از انبوه بازیکنانی که پرسپولیس را ترک کردند و به خارج از کشور رفتند.

اما کنعانی به شکل دیگری نیز با پرسپولیس مرتبط بوده و آن هم مربوط به طلبش از این باشگاه تهرانی است. او در ماه‌های گذشته چند باری از طریق نماینده‌اش این مسئله را پیگیری کرد اما حالا به شکلی جالب به نتیجه رسیده است.

باتوجه به وضعیت مالی باشگاه پرسپولیس، کنعانی بیش از نصف طلبش را به باشگاه پرسپولیس بخشید تا به این ترتیب بار نسبتا سنگینی را از روی دوش رضا درویش بردارد.

باشگاه پرسپولیس به زودی مذاکرات با سایر طلبکاران خود را آغاز خواهد کرد و باید دید که آیا آنها نیز چنین اقدامی را در قبال تیم سابق خود انجام می‌دهند یا خیر؟

باشگاه پرسپولیس هم ضمن تایید این خبر در اطلاعیه ای اعلام کرد: «محمد‌حسین کنعانی‌زادگان، بازیکن سابق پرسپولیس بخشی از مطالبات خود را از سرخپوشان بخشید. او که ماه گذشته نیز نشستی را با رضا درویش برگزار کرده بود، در‌جهت حمایت از پرسپولیس، طی توافقی با باشگاه بخشی از طلب خود را بخشید.»

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)