پرسپولیس نیوز: مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من از تماشاگران حریف سنگ خوردم آن‌وقت بیست میلیون تومان هم جریمه شدم.

محمدحسین کنعانی زادگان، درباره جریمه ۲۰۰ میلیون ریالی کمیته انضباطی بابت پرتاب توپ سمت هواداران استقلال در دربی نودم پایتخت گفت: واقعا شوکه هستم. من هیچ توهینی نکردم. توپ را فقط به بیرون زمین مسابقه فرستادم. اصلا هم نمی خواستم جو بازی را به هم بریزم.

مدافع ملی پوش پرسپولیس ادامه داد: سرم را شکستند و حالا هم بیست میلیون جریمه شدم. من قطعا به این رای اعتراض خواهم کرد. حقم نیست که بخواهم چنین چیزی را تجربه کنم.

وی درباره محرومیت هواداران پرسپولیس از بازی خانگی بعدی این تیم تصریح کرد: سنگین تر از جریمه ای که برای من در نظر گرفتند همین محکومیت است. تیم ها با هوادارانشان زنده هستند و چطور می توان در فضای سوت و کور ورزشگاهی که همیشه تماشاگر دارد بازی کرد. امیدوارم واقعا تجدید نظری صورت بگیرد.

کنعانی زادگان درباره محرومیت شجاع خلیل زاده از حضوردر دو بازی بعدی این تیم تاکید کرد: او در کنار من بازی می کند و من نشنیدم که او بخواهد کوچکترین توهینی کند.

وی در پایان با اشاره به بازی با ماشین سازی تبریز در یک شانزدهم نهایی جام حذفی افزود: در آستانه این دیدار، آرای انضباطی اعلام شد ولی تمام تمرکز اعضای تیم روی بازی فردا خواهد بود تا بتوانیم مقابل ماشین سازی عملکرد قابل قبولی داشته باشیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)