مرجع خبری پرسپولیس : مروری داریم بر اخبار کوتاه باشگاه پرسپولیس در قالب چند خط به روایت مرجع خبری…

 

خبری از ۵ میلیارد نیست

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ در حالی که گفته می‌شد اسماعیل وفایی در صحبت با مسوولان پرسپولیس کمک ۵ میلیاردی برای این تیم در نظر گرفته مسوولان باشگاه این خبر را تکذیب کردند.

فعلا خبری از ۵ میلیارد نیست و به گفته سالارکیا، رییس کمیته انضباطی پرسپولیس مسوولان باشگاه و وفایی فقط در مورد برند باشگاه صحبت کردند و حرفی از پول نزدند.

 

مدیربرنامه های شیث: رضایی باید حداکثر دو جلسه محروم شود!

مدیر برنامه‌های شیث رضایی معتقد است فدراسیون فوتبال نباید برای این بازیکن محرومیت بلندمدت در نظر بگیرد و این بازیکن نباید بیشتر از دو جلسه محروم شود. نوید مجد قوانلو در این رابطه می‌گوید: «ما حرف‌های خودمان را در طول چند روز گذشته زده‌ایم. شیث رضایی کار خاصی انجام نداده است که بخواهند محرومش کنند. اگر آقایان می‌گویند حرکت زننده انجام داده او نهایتا باید طبق آیین‌نامه دو جلسه محروم شود. ضمن اینکه همه دیدند شیث شروع‌کننده نبود.»

مجد قوانلو ادامه داد: «من با شیث بارها حرف زده‌ام. او در صحنه دوم قصد خاصی نداشت و فقط می‌خواست هم‌تیمی‌اش را قلقلک بدهد اما بعضی‌ها چون با او مشکل دارند این جوری برایش حاشیه درست کردند.»

 

دوشنبه، جلسه وکیل دایی با رویانیان برای طلب ۴۵۰ میلیونی

 

بعد از جدایی علی دایی از پرسپولیس مبلغی از قرارداد او پرداخت نشده بود که بر همین اساس قرار است ظرف روزهای آینده وکیل دایی به دیدار رویانیان برود و در مورد طلب سرمربی راه‌آهن صحبت کند. دوشنبه، بهمن دهقان به دیدار رویانیان می‌رود تا پیرامون طلب ۴۵۰ میلیونی دایی از پرسپولیس صحبت کند. طلب ۴۵۰ میلیونی با توجه به پاداش‌هایی که باشگاه پرسپولیس برای دایی در نظر گرفته بود لحاظ شده است.

 

نامه پرسپولیسی‌ها برای تعویق یکروزه بازی با سایپا

با توجه به فاصله سه روزه بازی پرسپولیس – سپاهان و پرسپولیس – سایپا مسوولان باشگاه پرسپولیس در نامه‌ای به سازمان لیگ خواستار تعویق بازی هفته چهاردهم خود شدند. مسوولان این تیم از سازمان لیگ خواستند بازی این تیم مقابل سایپا را یک روز به تعویق بیندازند. حالا مشخص نیست آیا عزیزمحمدی و همکارانش با درخواست پرسپولیس موافقت می‌کنند یا نه؟

 

نوباوگان پرسپولیس ستاره سرخ را شش‌تایی کرد

تیم فوتبال نوباوگان پرسپولیس در پنجمین دیدار خود موفق شد تیم ستاره سرخ کیان را شش تایی کند. تیم نوباوگان سرخپوشان پایتخت با هدایت سعید تهرانی نژاد توانست تیم ستاره سرخ کیان را با نتیجه ۶ – یک شکست دهد. این تیم در حال حاضر با پنج بازی، صاحب پنج برد شده و با ۱۹ گل زده و دو گل خورده در این مسابقات یکه تازی می‌کند.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)