مرجع خبری پرسپولیس(۰۹:۲۹) / سه شنبه ۱۰ دی

PNNC: شکایت عابدزاده از یک روزنامه
احمدرضا عابدزاده هم بالاخره کاسه صبرش لبریز شد و تصمیم به شکایت از حاشیه سازها گرفت. مطالب یکى از روزنامه هاى ورزشى دیروز علیه پرسپولیس و پرسپولیسى ها حسابى مربى دروازه بان هاى این تیم را عصبانى کرد و عابدزاده که از این بابت حسابى شاکى بود، با فریادهایش اعلام کرد که بعد از بازى با ملوان صد در صد از این روزنامه شکایت خواهد کرد.

PNNC: پرسپولیسى ها ناراضى از اکباتان
امکانات موجود در ورزشگاه اکباتان، براى پرسپولیسى ها اصلا راضى کننده نیست. آنها بعد از پایان تمرین دیروز از سخت بودن چمن زمین و نبود امکانات جانبى ابراز نگرانى کردند و معتقدند فاصله زیاد زمین تا دوش ها هم زیاد است و براى آنها مشکل ساز شده. البته مسؤولان ورزشگاه قول داده اند که ظرف یکى دو هفته آینده این مشکلات را برطرف کنند.

PNNC: آتسوى فردا مى رود، ایوان هفته آینده
فرانک آتسوى توگویى یک هفته زودتر از هم تیمى هایش به تعطیلات مى رود. او که فعلا جایى در ترکیب پرسپولیس ندارد، با کسب اجازه از کادر فنى و هماهنگى با باشگاه بلیت سفر خود را تهیه کرده و صبح فردا به کشورش مى رود. این در حالى است که ایوان پتروویچ براى سفر به کشورش باید تا هفته آینده صبر کند و بعد از دیدار هفته بعد با ذوب آهن تهران را ترک کند. هر دو بازیکن یک هفته بعد از دیدار با ذوب آهن باید براى شرکت در تمرینات به تهران بازگردند.

PNNC: از لوکس طلایى تا هتل المپیک
پرسپولیسى ها اردوى خود را از ظهر دیروز و بعداز صرف ناهار در رستوران لوکس طلایى، در هتل المپیک برپا کردند. آخرین تمرین آنها به مدت یک ساعت در اکباتان برگزار شد و پس آن تمام اعضاى تیم براى صرف ناهار در رستوران لوکس طلایى راهى تجریش شدند و سپس با اتومبیل هاى شخصى خود به هتل المپیک رفتند تا اردوى یک روزه خود را در این هتل برپا کنند.

PNNC: محرومان هم به اردو رفتند
با دستور سرمربى، تمام بازیکنان پرسپولیس پیش از دیدار با ملوان به اردو رفتند. همانطور که افشین پیروانى خواسته بود، تمامى سرخپوشان – حتى محرومان و آنها که قرار بود خط بخورند – بعد از آخرین تمرین که دیروز برگزار شد، همراه با تیم به اردو رفتند و تا ساعت خاموشى در کنار دیگر اعضاى تیم بودند. ساعاتى پس از صرف شام و قبل از اعلام زمان استراحت، افشین پیروانى با اعلام نام خط خورده ها، آنها را روانه منزل هایشان کرد و البته به همه آنها دستور داد که امروز براى تماشاى بازى به ورزشگاه بیایند.

PNNC: مراسم ویژه به خاطر محرم
ورزشگاه آزادى امروز میزبان مراسم ویژه پرسپولیسى ها به مناسب ایام سوگوارى محرم خواهد بود. با توجه به فرا رسیدن ایام محرم، باشگاه پرسپولیس با دعوت از چند مداع و پخش کردن پرچم هاى سیاه میان تماشاگرانش، برنامه هاى ویژه اى را براى سوگوارى تدارک دیده اند که این برنامه ها قبل از شروع بازى و بین دو نیمه برگزار خواهد شد.

PNNC: کریمى و مازیار امروز روى سکو
على کریمى و مازیار زارع امروز از روى سکوها بازى پرسپولیس را تماشا خواهند کرد. کریمى و مازیار هر دو سه اخطاره اند و به همین خاطر هیچ شانسى براى حضور در دیدار امروز برابر ملوان ندارند. البته آنها امروز به دستور سرمربى به ورزشگاه آزادى مى روند تا پرسپولیس را تنها نگذارند و این بار از روى سکوها بازى تیم شان را تماشا کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)