باشگاه پرسپولیس در جریان اردوی این تیم در هند توافقاتی را با چند بازیکن برای تمدید قرارداد داشته است.

به نقل از تسنیم، باشگاه پرسپولیس پس از موفقیت‌های این تیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا از چند ماه پیش به دنبال راه‌کاری برای تمدید قرارداد برخی از بازیکنان این تیم که قراردادشان در پایان فصل به پایان می‌‌رسد، است. از همین رو طی چند ماه گذشته مدیران باشگاه چندین‌بار به صورت تلفنی و کتبی خواستار حضور این بازیکنان در دفتر باشگاه شدند اما تمامی بازیکنان بحث تمدید قرارداد را به بهانه‌های مختلف به بعد از مسابقات آسیایی موکول کردند.

اگرچه در این بین برخی از آنها تلویحا با خواسته باشگاه موافقت کردند و از طریق مدیربرنامه‌های خود نیز حتی پیشنهاد مالی هم دادند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس برای اینکه در اولین فرصت قرارداد بازیکنانی که در پایان فصل قراردادشان به اتمام می‌رسد را تمدید کنند، مذاکرات‌شان با آنها را در هند هم ادامه دادند و به صورت شفاهی توافقاتی با آنها داشتند.

در همین راستا قرار شده بازیکنانی چون امید عالیشاه، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، مهدی شیری و محمد حسین کنعانی‌زادگان بعد از بازگشت پرسپولیس به ایران در فرصت مناسب با حضور در باشگاه مذاکرات نهایی را برای تمدید قرارداد انجام دهند.

مدیریت باشگاه پرسپولیس در نظر دارد به خاطر عملکرد خوب این تیم در مسابقات داخلی و بین‌المللی قرارداد مالی خوب و معقولی را با نفرات نامبرده به امضا برساند.

ضمن اینکه اعضای کادرفنی پرسپولیس و همچنین برخی از بازیکنان این تیم از جمله سیامک نعمتی، مهدی عبدی و….چند ماه پیش قراردادشان را با مدیریت فعلی این باشگاه تمدید کردند.

برخلاف آنچه در برخی محافل ورزشی مطرح شده نیز سیدجلال حسینی یک فصل دیگر با پرسپولیس قرارداد دارد و بازیکنانی هم که این فصل سرخپوش شدند حداقل یک فصل دیگر با این باشگاه قرارداد دارند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)