مرجع خبری پرسپولیس : تمرین پرسپولیس در آلمان دیروز صبح در یک نوبت برگزار شد، که ابتدا بازیکنان به دویدن و انجام حرکات کششى و نرمشى زیرنظر مولایى پرداختند.

 

* سپس در ۳ گروه، آقا وسط را انجام دادند. در ادامه در گروه هاى چند نفره دویدن با گام هاى بلند را در دستور تمرینى خود کار کردند. در آخر هم به سرد کردن و بعد از آن استخر و سونا مشغول شدند.* مهدى تارتار، زارعى، رحمان احمدى، محمدحسین نائیجى با پرواز مستقیم به دورتموند رسیدند. مهدى شیرى هم اول به استانبول رفته و سپس از آنجا به دوسنتوز و بعد به دورتموند رفت.* دایى بعد از بازى تیمش مقابل کایزرا به بازیکنان اعلام کرد که از آنها راضى بوده و گوشزد کرد با توجه به اینکه در این مدت تمام تمرینات بیشتر جنبه بدنسازى داشته اما هیچ گونه اشتباه از سوى اعضاى تیم ندیده است.

 

* در حالى که گفته مى شد اعضاى تیم پرسپولیس پاداش گرفته اند اما دیروز پول توجیبى گرفتند و به خرید رفتند. همچنین به دلیل اینکه محل اقامت سرخپوشان فاصله زیادى با شهر دارد اعضاى تیم با اتوبوس به شهر رفتند و سپس در آنجا از یکدیگر جدا شدند.*با توجه به اینکه شهر محل اقامت سرخپوشان بسیار گرم بود و باعث گرمازدگى و خستگى اعضاى تیم شده بود اما دیروز با بارش باران اعضاى تیم جان تازه اى گرفته و با نشاط تمرین کردند.


* مهدى شیرى اواخر تمرین دیروز به محل تمرین رسید و درکنار زمین با دایى به صحبت کردن مشغول شد و علت غیبت خود را به دایى گفت. گفته مى شود که به احتمال زیاد بعد از بازگشت کاروان پرسپولیس مهدى شیرى یکى از مدعوین به کمیته انضباطى خواهد بود.


* طبق برنامه قبلى پرسپولیسى ها در آلمان قرار بود که اعضاى تیم امروز ۳ جلسه تمرین داشته باشند اما به دلیل بازى تدارکاتى یک جلسه تمرین برگزار مى شود. در ضمن فردا هم ۲ جلسه تمرین انجام خواهد شد

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)