جمعه ۱۶ اسفند :(۱۳:۴۴) : بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس امروز تمرین پرفشاری را انجام دادند.  تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۰ و ۴۰ دقیقه در مجموعه ورزشی خیریه عمل برگزار شد. در این تمرین بازیکنان پرسپولیس تمرینات فشرده‌ای را در چهار مرحله زیر نظر نلو وینگادا و کادر فنی انجام دادند.
 پرسپولیسی‌ها در مرحله اول به گرم کردن و تمرینات استقامتی در مسافت کوتاه و بلند پرداختند. در مرحله دوم در قالب دو گروه به کارهای تاکتیکی و ارسال به داخل محوطه جریمه و بیرون محوطه جریمه و ضربه به گل پرداختند. در مرحله سوم در دو گروه با استارت زدن روی موانع و شوت به دروازه تمرینات خود را پیگیری کردند.
 پرسپولیسی‌ها در مرحله پایانی به چهار گروه تقسیم شدند. دو گروه به عبور از موانع، شوت‌زنی و پرش جفت پا پرداختند و دو گروه دیگر با کارهای استقامتی، استارت‌های کوتاه و شوت به دروازه تمرینات خود را ادامه دادند.
 در مرحله پایانی نیز به حمله و پرسینگ پرداختند.
 نکات حاشیه ای تمرین در ادامه مطلب…

* وینگادا قصد داشت فشار زیادی به بدن بازیکنان بیاورد. وی در مواقعی که احساس می‌کرد بازیکنی کم کاری می کند تذکر جدی می‌داد. وینگادا همچنین نحوه قرار گرفتن بازیکنان در هنگام حمله یا دفاع یا شوت‌زدنی را بارها به بازیکنان تذکر داد.

*کریم باقری مانند روز گذشته در تمرین امروز غایب بود اما نعیم سعداوی پس از غیبت از تمرین روز گذشته امروز در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد.

*میثاق معمارزاده پس از دقایقی حضور در تمرینات گروهی زیر نظر کاستا و عابدزاده اختصاصی تمرین کرد.

*مهدی رجب‌زاده امروز نیز در تمرین پرسپولیس حضور پیدا نکرد

*حدود ۱۰۰ هوادار تمرین‌ امروز پرسپولیس‌ را از نزدیک تماشا کردند.

* جلسه کادر فنی قبل از تمرین برگزار شد.

* احمدرضا عابدزاده تمرینات ویژه‌ای را برای دروازه بانان با نظارت وینگادا در نظر گرفته بود.

* علی کریمی بدون هیچ مشکلی و با آمادگی کامل و انگیزه بالا در تمرین حضور پیدا کرد.

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۱۲ و ۲۵ دقیقه به پایان رسید و فردا ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه پیگیری می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)