حضور برزگری بازیکن سابق تیم ملی در تمرین

مرجع خبری پرسپولیس : بازیکنان و کادر فنی راس ساعت ۱۱ صبح به وقت محلی در زمین باشگاه ایرانیان حضور یافتند و تمرینات ریکاوری و تاکتیکی را انجام دادند.

 

بازیکنان در ابتدای تمرین امروز به چند گروه تقسیم شدند. گروه اول بازیکنانی بودند که روز گذشته در ترکیب اصلی حضور داشتند. آنها به دیدن دور زمین پرداخته و تمرینات ریکاوری را انجام دادند.

 

گروه دوم بازیکنانی بودند که دقایقی برای بازی برابر زنیت به میدان رفته و یا بازی نکرده بودند. وگروه سوم دروازه‌بانان تیم بودند که زیر نظر یحیوی تمرینات فشرده‌ای را پشت سر گذاشتند.

 

گروه بعدی هم بازیکنانی بودند که به صورت انفرادی تمرین می‌کردند.هاشمیان با مولایی تمرینات قدرتی و استقامتی را انجام داد.

 

بازیکنان ذخیره تمرینات تاکتیکی را با حضور میاچ مرور کردند. علی دایی در کنار محمود خوردبین با تک بازیکنان اصلی در بازی با زنیت صحبت کرد.

 

بازیکنان اصلی پس از تمرینات ریکاوری، با فرید زرینه و ماساژور‌های تیم، شرایط خود را تشریح کردند. مسئولان باشگاه، تدارکات بازی فردا، برنامه‌ها و شرایط تیم را کنترل می‌کردند.

 

گفتنی است؛ جلسه بعدی تمرین پرسپولیس، فردا صبح انجام خواهد شد.

 

عبدالرضا برزگری بازیکن اسبق تیم ملی، ه جهت خیر مقدم به کادر فنی پرسپولیس و دیدار با علی دایی و محمود خوردبین صبح امروز در تمرینات پرسپولیس حضور یافت و با محمود خوردبین و علی دایی دیدار و گفتگو کرد.

 

 

برزگری بازیکن سیه چرده و جنوبی کشورمان که بازی‌های درخشانی را در تیم ملی از او شاهد بودیم، هم اینک در دبی زندگی می‌کند. وی در حال حاضر سرمربیگری تیم نوجوانان العین را برعهده دارد. تیم نوجوانان العین هم اکنون صدرنشین جدول مسابقات نوجوانان امارات است.

 

بازیکن آبادانی اسبق تیم ملی در خصوص پرسپولیس گفت: با وجود بزرگانی که در کادر فنی این تیم می‌بینم، امیدوارم قرمزپوشان تهرانی همچون محبوبیتی که دارند، به موفقیت‌های بیشتری برسند.

 

وی در خصوص بازی‌های پرسپولیس در تورنمنت دبی افزود: متاسفانه به دلیل بازی‌های تیم العین نتوانستم هیچ یک از بازی‌های این تورنمنت را ببینم اما با وجود تیم‌های قدرتمندی که در این تورنمنت حضور دارند، مطمئنا بازی‌های جذاب و دیدنی را تاکنون به نمایش گذاشته‌اند.

 

http://fc-perspolis.com/uploads/posts/1295946711.jpg

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)