تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز (جمعه) را در حضور مدیر عامل باشگاه برگزار کرد.

سرخپوشان ایران تمرین امروز را از ساعت ۱۲ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند.

رضا درویش مدیر عامل باشگاه به همراه مصطفی لشگری مدیر روابط عمومی، امروز در محل تمرین و در جمع قرمزپوشان حاضر شدند.

پیش از شروع تمرین، مدیر عامل پرسپولیس طی صحبت با اعضای تیم، از تلاش‌ها و زحمات آنها تا اینجای فصل تشکر کرد و برای آنها در بازی‌های آینده آرزوی موفقیت نمود.

رضا درویش همچنین در خصوص مسائل مالی و دغدغه‌های بازیکنان به صحبت‌های آنها گوش فرا داد و این قول را به اعضای تیم دادند که تا چند روز آینده و تا پیش از پایان سال جاری، درصد دیگری از قرارداد بازیکنان به حساب آنها واریز گردد.

تمرین با گرم کردن بدن‌ها زیر نظر مربی بدنساز تیم شروع شد و بعد از آن حرکات کششی و نرمشی در برنامه بود و سپس بازیکنان در قالب دو گروه به تمرین راندو پرداختند.

در قسمت‌های بعدی هم مرور کارهای تاکتیکی، حفظ توپ و فوتبال هدفمند در دستور کار قرار گرفت.

تمرین امروز یک ساعت به طول انجامید. امید عالیشاه در بخشی از تمرینات گروهی حاضر بود. سیامک نعمتی هم باید بعد از جراحی، زیر نظر کادر پزشکی برنامه‌های اختصاصی خود را انجام دهد. میلاد سرلک هم اختصاصی تمرین کرد و سایر بازیکنان در اختیار کادر فنی بودند.

پرسپولیس فردا (شنبه) آخرین جلسه تمرینی خود پیش از سفر به آبادان و بازی برابر صنعت نفت از هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران (جام خلیج فارس) را انجام می‌دهد و پس از آن، با یک پرواز چارتر، تهران را به مقصد آبادان ترک می‌کند تا روز یکشنبه در برابر صنعت نفت آبادان به میدان برود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)