مرجع خبری پرسپولیس : تمرینات سرخپوشان تهرانی، صبح امروز در حالی انجام شد که علی دایی خود را به اردوی این تیم رسانده بود و تمرینات را زیر نظر داشت.

 

به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ علی دایی در بدو ورود به تمرینات دقایقی را با دیگر اعضای کادر فنی صحبت کرد و پس از آن نظاره گر تمرینات شاگردانش بود.

 

– تمرینات با گرم کردن بازیکنان آغاز شد. مولایی بازیکنان را گرم کرد و عبدی نیز همراه بازیکنان می‌دوید. بخش ویژه تمرینات امروز، حرکات با توپ و بدون توپ سرعتی از بین موانع بود.

 

– پس از آن، بازیکنان زیر نظر عبدی و تارتار حرکات با توپ سبکی را پشت سر گذاشتند. علی دایی تمرینات را با دقت زیر نظر داشت و حرکات بازیکنان، گاه با تذکرها و تشویق های وی مواجه می‌شد.

 

 

– سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس الهایی و مجتبی زارع را که در صحنه ای از تمرینات، بی دقتی به خرج دادند با دویدن به دور زمین، جریمه کرد.

 

– محمد علی یحیوی با سه دروازه بان حاضر در اردو تمرین می‌کرد. رحمان احمدی، مسعود داستانی و بنیامین محمودی در ضلع غربی ورزشگاه ثامن زیر نظر یحیوی تمرینات خود را پشت سر گذاشتند.

 

– تمرینات سرخپوشان یک ساعت و نیم به طول انجامید و با سرد کردن بدن ها پایان یافت.

 

 

 حاشیه‌های تمرین:

– محمود خوردبین از جایگاه VIP ورزشگاه ثامن الائمه نظاره گر تمرینات امروز بود.

 

– حدود ۲۰ هوادار بوشهری با بنری از تصویر علی دایی در ورزشگاه ثامن حضور پیدا کرده بودند و در طول تمرین، بازیکنان و کادر فنی را تشویق می‌‌کردند.

 

– گروه تصویر برداری روابط عمومی باشگاه پرسپولیس از تمرینات تصویر برداری می‌کرد.

 

– پرسپولیسی ها امروز رنگ پیراهن تمرین خود را عوض کرده بودند. آنها با لباس های سفید رنگ تمرین کردند.

 

– تمرینات نوبت عصر پرسپولیسی ها راس ساعت ۱۸ در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد انجام می‌شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)