پرسپولیس نیوز: تمرین امروز دوشنبه خود را از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در مجموعه خیریه عمل آغاز کرد. یک تمرین ۱۲۰ دقیقه‌ای که برنامه نسبتا سنگینی را شامل می‌شد.

سرخپوشان ایران، تمرین امروز دوشنبه خود را از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در مجموعه خیریه عمل آغاز کردند.

برای تمرین امروز، علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، امیدعالیشاه و محمد نادری هم پا به پای تیم حاضر بودند، اما کمال کامیابی نیا تمرین اختصاصی خود را انجام داد. در بخشی از این تمرین هم مهدی ترابی دچار آسیب کوچکی شد که خوشبختانه جدی نبود و بعد از معاینه به جریان تمرین بازگشت.

سرخپوشان بعد از گرم کردن به چند گروه تقسیم شدند تا با استفاده از موانع، پاس‌های ترکیبی را مرور کنند. دروازه‌بان‌ها هم تمرینات اختصاصی را تحت نظر محسن سیدی انجام می‌دادند.

کالدرون گاهی از دورتر عملکرد تیم را زیر نظر داشت و گاهی از نزدیک نکات را منتقل می‌کرد. کریم باقری در طول تمرین تلاش داشت با صحبت‌های خود انگیزه بازیکنان برای اجرای دقیق و پرفشار تمرین را افزایش دهد.

تمرین پرسپولیس با فوتبال تحت فشار در نیمی از زمین و در قالب سه گروه دنبال شد.

پس از این مرحله، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. یک گروه در نیمی از زمین به انجام سانتر و ضربه به دروازه زیر نظر دستیاران کالدرون ‌پرداختند. گروه دیگر که به نظر می‌رسید به ترکیب اصلی نزدیک باشد و شامل ده نفر می‌شد زیر نظر خود او و در نیمه دیگر زمین با یک دروازه بازی ۶ به ۴ را انجام داد. سرمربی، بعد از حدود ۲۰ دقیقه شروع به جابجا کردن نفرات بین دو نیمه زمین کرد تا تمام بازیکنان را در وضعیت مورد نظر خود قرار دهد.

در پایان تمرین سنگین امروز که ۱۲۰ دقیقه به طول انجامید بازیکنان به سه گروه تقسیم شدند و تمرین تاکتیکی را دنبال کردند که در جریان آن یک گروه باید به هر شکل ممکن‌، حمله‌ای را تدارک می‌دید و تیم دیگر هم مانع می‌شد. تیم بازنده در این جدال جای خود را به تیمی می‌داد که نظاره‌گر بود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)