پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز خود را با حضور همه نفرات انجام داد و بازیکنان مصدوم هم برنامه‌های اختصاصی را زیر نظر کادر پزشکی و مربی بدنساز دنبال کردند.

 سرخپوشان تمرین امروز سه‌شنبه خود را با حضور همه بازیکنان دنبال کردند. مصدومان هم حاضر بودند و برنامه‌های اختصاصی و فیزیوتراپی را زیر نظر کادر پزشکی و مربی بدنساز انجام دادند. قرمزپوشان پایتخت پس از ریکاوری روز گذشته، تمرینات خود را برای آخرین بازی لیگ هفدهم از امروز آغاز کردند.

تمرین از ساعت ۱۱:۱۰ دقیقه در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد. بخش اول تمرین در سالن بدنسازی بود و پس از آن، بازیکنان در زمین حاضر شدند.

برانکو ایوانکوویچ آنها را ۱۱ به ۱۱ برابر هم قرار داد تا روی جایگیری، نحوه استقرار و انتقال توپ طبق برنامه بازی، تمرین کنند.

بخش بعدی تمرین، کار روی ارسال‌ها و همچنین پاس به عقب و پاسکاری در هجده قدم حریف بود. شوتزنی و قرار دادن توپ درون دروازه با ضربات سر و پا نیز در این بخش مرور شد.

ضربان شروع مجدد هم پایان بخش تمرین امروز سرخپوشان بود. در این جلسه تمرینی، محمد انصاری و علی علیپور دور زمین دویدند و محسن ربیع‌خواه نیز تمرینات خود را در سالن بدنسازی دنبال کرد.