مرجع خبری پرسپولیس : آخرین تمرین پرسپولیس قبل از سفر به اردبیل برای تشکیل اردویی یک هفته‌ای از ساعت ۱۷روز پنجشنبه در زمین شرکت واحد برگزار شد.


در این تمرین بازیکنان پرسپولیس به تمرینات ویژه بدنسازی پرداختند و بازیکنان تستی نیز به فوتبال دروازه‌ هندبالی زیر نظر دایی پرداختند.

 


*در آخرین تمرین پرسپولیس قبل از سفر به اردبیل ۲۲ بازیکن اصلی و ۱۲ بازیکن تستی حضور داشتند.

حسین بادامکی، محمد نوری،‌ شیث رضایی، مازیار زارع، غلامرضا رضایی، علیرضا محمد، سپهر حیدری، عادل کلاه‌کج، مجتبی زارع، حمید علی‌عسگر، علیرضا حقیقی، حسین نائیجی، سعید حلافی، جلال اکبری، هادی نوروزی، محمد منصوری،‌ رضا نورمحمدی، آقا زمانی،‌ شکوری، الهایی، فشنگچی و آرفی نفرات اصلی تمرین دیروز بودند.

 

* در ابتدای تمرین علی دایی پس از گفت‌وگو با بازیکنان با کاظمی شاعر سریال برره که در تمرین حضور داشت به مدت ۱۰ دقیقه صحبت کرد.

* اشپیتیم آرفی در تمرین روز پنجشنبه پرسپولیسی‌ها حضور پیدا کرد. او که با ساک ورزشی در محل تمرین حاضر شده بود پس از گفت‌وگو با دایی تمرین نکرد و محل تمرین را ترک کرد.
آرفی علی‌رغم اینکه در لیست مازاد پرسپولیس حضور دارد، قرار است در سفر به اردبیل قرمزپوشان را همراهی کند.

* فشنگچی هافبک پرسپولیس نیز به دلیل مصدومیت از ناحیه پای راست در محل تمرین حضور پیدا کرد و پس از گفت‌وگو با دایی نظاره‌گر شد. این بازیکن در اردوی اردبیل تمرینات خود را شروع خواهد کرد.

* پرسپولیسی‌ها در تمرین خود با لباس‌های جدید با رنگ نارنجی حضور پیدا کردند. نکته جالب این بود که بازیکنانی که در لیست مازاد حضور داشتند مانند کلاه‌کج، زارع و آقازمانی با پیراهن‌های بدون شماره تمرین کردند اما پیراهن سایر بازیکنان شماره داشت.

* محمود خوردبین در حاشیه تمرین طی تماسی تلفنی با صغیری در خصوص حضور وی در پرسپولیس که به نظر می‌رسد به تایید دایی نیز رسیده است گفت‌وگو کرد. نام صغیری در لیست مازاد پرسپولیس اعلام شده بود.

* حسین عبدی که عازم سفر انگلیس شده است روز پنجشنبه در تمرینات غایب بود. مهدی شیری نیز به دلیل سفر به شیراز برای شرکت در جشن برادرش مجتبی شیری غایب بود. البته باز هم از کریم باقری، محسن خلیلی و میثاق معمارزاده خبری نبود.

* حدود ۵۰ هوادار در تمرین حضور داشتند و بشدت ناراحتی خود را از خلعتبری که قرار بود به پرسپولیس بپیوندد اما این کار را نکرد اعلام ‌کردند.

* دایی در حاشیه تمرین بارها با تلفن همراه خود با مسئولان باشگاه به گفت‌وگو پرداخت.

* یحیوی مربی دروازه‌بانان پرسپولیس به مدت نیم ساعت اختصاصی با دروازه‌بانان تمرین کرد.

*‌محمد نوری، غلامرضا رضایی و جلال اکبری در پایان تمرین به زدن ضربات پنالتی پرداختند.

* تمرین پرسپولیس ساعت ۱۸.۳۰ به پایان رسید.

*پرسپولیس عصر امروز برای برپایی اردو به اردبیل می‌رود.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)