پرسپوليس با گلر دوم برزیلی خود به توافق نهایی دست یافت و به زودی مقدمات حضور وی در تهران فراهم خواهد شد.

با جدایی احمد گوهری اکنون پرسپوليس به دنبال جذب گلر رقیب برای علیرضا بیرانوند در ادامه فصل است و از چندی پیش بحث نظر مثبت روی گلر برزیلی مطرح شده بود.

در این رابطه اکنون گفته می‌شود مقدمات این انتقال فراهم شده و پرسپوليس توانسته در مذاکره با گلر ۱۹ ساله مدنظر خود به توافقات مثبتی دست یابد.

بعد از امضای توافق‌نامه ابتدایی میان طرفین، اکنون باشگاه پرسپوليس در شرایطی که هفته ابتدایی لیگ را با برتری مقابل آلومینیوم اراک به پایان رسانده است، به دنبال نهایی کردن این انتقال و حضور گلر برزیلی در تهران است.

طبق پیگیری‌های صورت‌گرفته، گلر مدنظر پرسپوليس از برزیل ۱۹ساله است و اکنون در لیگ این کشور حضور فعالی دارد و به دنبال توافق با باشگاه خود برای حضور در تهران است و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، این انتقال در هفته آتی نهایی خواهد شد.

هلیو میگوئل جونیور گلری است که مذاکرات خود را با پرسپوليس دنبال کرده و با نظر ‌‌وسلی ننکا، مربی گلرهای پرسپوليس، مقدمات حضورش در این تیم فراهم شده و قرار است در تهران حضور یابد.

میگوئل جونیور که به واسطه نام پدرش به ننکا ملقب است، در حال حاضر در تیم لوندرینا برزیل کار را دنبال می‌کند و باید دید چه زمانی راهی لیگ ایران و پرسپوليس خواهد شد تا رقابت با علیرضا بیرانوند را دنبال کند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)