سرمربی پرسپولیس پس از حضور در جلسه هیئت مدیره درباره این جلسه و همچنین مسائل مختلف پیرامون تیم صحبت کرد.

یحیی گل‌محمدی که برای شرکت در جلسه هیئت مدیره پرسپولیس در این باشگاه حاضر شده بود، پس از جلسه اظهار داشت: جلسه هیئت مدیره بود و از من هم دعوت شد که در این جلسه حضور داشته باشم. درباره مسائل تیم و هماهنگی‌هایی که باید انجام شود صحبت کردیم تا بتوانیم با هم هماهنگ‌تر باشیم و مشکلاتی که در کنار و داخل تیم وجود دارد، با یکدیگر برطرف کنیم. موضوع جلسه کلی بود و بیش‌تر درباره اهداف‌مان برای رسیدن به قهرمانی صحبت کردیم. مشکلات‌مان را در این مسیر عنوان کردیم و برخی مسائل مربوط به تمرین، امکانات و حضور بازیکن در تیم ملی را هم عنوان کردیم. باید مشکلات‌مان را هرچه زودتر حل کنیم تا تمرینات و مسابقات بهتری را انجام بدهیم.

سرمربی پرسپولیس درباره پیروزی این تیم برابر مس رفسنجان در هفته نهم لیگ برتر بیان کرد: خدا را شکر بازی با کسب سه امتیاز به پایان رسید و توانستیم این امتیاز حساس و مهم را در این شرایط بگیریم. از نتیجه راضی هستیم و نیمه اول هم خیلی خوب بودیم اما در نیمه دوم تحت تاثیر بازی خوب حریف قرار گرفتیم. کسب این سه امتیاز برایمان مهم بود و مقداری استرس گل خوردن داشتیم و تمرکزمان در‌ کار هجومی کمتر شد ولی مهم پیروزی بود که به آن رسیدیم.

او در خصوص حضور بازیکنان ملی‌پوش در اردوی تیم ملی عنوان کرد: با توافقی که با آقای کی‌روش کردیم من با سه روز حضور بازیکنان در اردوی تیم ملی مشکلی ندارم اما این سه روز الان به چهار روز تبدیل شده است؛ این سه روز امروز به پایان می‌رسد اما ظاهرا برنامه‌ای به آنها داده‌اند که فردا هم تمرین دارند که من این مسئله را به آقای درویش هم گفتم که با این شرایط به مشکل می‌خوریم. نمی‌شود که چهار روز از تمرین یک هفته‌ای را در اختیار تیم ملی قرار بدهیم چون روز پنجم ریکاوری است و روز ششم هم به انزلی می‌رویم و در‌ پرواز هستیم؛ عملا بازیکنان یک هفته در اختیار ما نیستند. با آقای نبی صحبت و قرار شده انشاالله امشب بازیکنان را آزاد کنند و ما بتوانیم فردا بازیکنان تیم ملی را اضافه کنیم چون فردا اصلی‌ترین تمرین هفتگی ماست و امیدوارم که بازیکنان برگردند.

گل‌محمدی هم‌چنین درباره شرایط علیرضا بیرانوند و این که با توجه به مصدومیت او در اردوی تیم ملی آیا توصیه شده بود که برای پرسپولیس بازی نکند؟ اظهار کرد: بیرانوند مصدومیت خاصی ندارد و بحث این بود که از او مراقبت بیش‌تری انجام بدهیم و این مراقبت دو طرفه باشد. یعنی هم در اردوی تیم ملی و هم در پرسپولیس سعی کنیم تمرینات اخصاصی‌ برای بیرانوند در نظر بگیریم که به او کمک کند.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا در جلسه هیات‌مدیره بر سر مسائل مالی نیز صحبت شد؟ گفت: درباره مسائل مالی مشکل کوچکی بود که به بازیکنان بد عنوان شده بود؛ الان هم مشکل برطرف شده است.

گل‌محمدی درباره تقابل پرسپولیس با ملوان در هفته دهم گفت: من چند بازی از ملوان را دیدم، واقعا جای این تیم با توجه به فوتبال خوبی که ارائه می‌دهد، اینجای جدول نیست. تیم جوانی دارند و سال‌ها از لیگ برتر دور بودند اما بازی به بازی تیم‌شان بهتر می‌شود؛ در این بازی میزبان هم هستند و قطعا می‌خواهند از این امتیاز بهترین استفاده را ببرند. در مجموع در لیگ بازی راحتی وجود ندارد و هر بازی سختی خودش را دارد. باید آنالیز خوبی از بازی قبلی و آینده‌مان داشته باشیم و البته با اضافه شدن بازیکنان تیم ملی، از فردا تمرینات خوب و منظمی هم انجام بدهیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)