سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:خداراشکر مقابل صنعت نفت پیروز شدیم و این ۳ امتیاز برای ما خیلی مهم و حیاتی بود.

یحیی گل‌محمدی پس از برتری یک بر صفر پرسپولیس مقابل صنعت‌نفت آبادان گفت: بهترین اتفاق بازی حضور هواداران بود و از تک تک آنها به خاطر تشویق‌ها و حمایت‌های‌شان تشکر می‌کنم. امروز، روز بزرگی برای فوتبال ایران و پرسپولیس بود که بعد از ۲ سال دوباره شاهد حضور هواداران و شور و اشتیاق آنها بودیم. خداراشکر پیروز شدیم و این ۳ امتیاز برای ما خیلی مهم و حیاتی بود.

وی اضافه کرد: سعی کردیم با بازی رو به جلو و کنترل بازی در دو نیمه عملکرد خوبی داشته باشیم. هر وقت توانستیم به بازی سرعت دهیم و صاحب موقعیت شدیم. در مجموع بازی زیبایی بود و گل‌ زدیم ولی متاسفانه گل صحیح ما دیده نشد. این برد را به هواداران تبریک می‌گویم و از بازیکنان‌مان تشکر می‌کنم که تمرکز و انرژی زیادی با وجود مشکلات زیاد برای این بازی گذاشتند. نمی‌خواهم درباره این مسائل حرف بزنم ولی انتظار داریم که نسبت به خواسته‌های بازیکنان و تعهداتی که نسبت به بازیکنان وجود دارد تفکر بیشتری وجود داشته باشد.

سرمربی پرسپولیس گفت: باید خودمان را از لحاظ روحی و روانی برای بازی بعدی آماده کنیم. فکر می‌کنم لیگ برای ما تازه شروع شده است. بعد از اتفاقاتی که در یکی دو هفته پیش رخ داد و نتوانستیم امتیازات کامل را کسب کنیم به این سه امتیاز خیلی نیاز داشتیم تا بتوانیم جهش خوبی در جدول داشته باشیم و هم اینکه از لحاظ روحی و روانی خودمان را برای بازی‌های بعدی آماده کنیم.

گل‌محمدی در خصوص صحبت‌های وزیر ورزش که گفته بود «مشکلات فنی را به مسائل مدیریتی گره نزنیم» تصریح کرد: از آقای وزیر به عنوان یک شخص محترم که در ورزش بودند هیچ انتقادی نکردیم. ایشان سکان هدایت ورزش کشور را در اختیار دارد و می‌دانیم که مسئولیت‌شان سنگین است و من با احترام کامل در کنفرانس قبل از بازی صحبت کردم.

وی افزود: این تیم ۴۰-۵۰ میلیون هوادار دارد که دوست دارند وضعیت مشخص شود، من هیچ قصدی نداشتم و فقط دلم برای تیم می‌سوزد. وقتی ما پوکر و گلات (چهار و پنج قهرمانی متوالی در لیگ برتر) را رقم زدیم نمی‌توانیم بگوییم فقط کادرفنی در آن نقش داشته است. قطعا همه اعضا و ارکان باشگاه کمک کردند، از مدیریت تا تدارکات باشگاه و حمایت هواداران تاثیر داشتند و نمی‌توانیم موفقیت یا عدم موفقیت را به شخص خاصی ربط دهیم. یک مجموعه تلاش می‌کند یا نتیجه می‌گیرد یا نمی‌گیرد. من حرف‌های غیرمنطقی نزدم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)