سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ذهنیتی که برای ما به وجود آورده‌اند، این است که دیگر نمی‌خواهند تیم موفق شود و به نظر من این امر وجود دارد.

یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پس از بازی مقابل استقلال اظهار داشت:‌ فکر می کنم اتفاق هایی که قبل از بازی افتاد و بحث داوری، فشار زیادی به پیام حیدری وارد کرد. ذهنیت ما برای داوری منفی بود و وی هم مشخص بود تحت فشار است. برخی صحنه‌ها می توانست به بازیکنان کارت بدهد اما این کار را انجام نداد. حس کردیم تیم حریف نسبت به داوری مصونیت دارد.

ضایع کردن حق مردم جای تاسف دارد

وی تصریح کرد: ‌این اتفاقات در شأن فوتبال ایران نیست؛ شاید هم باشد. با توجه به تصمیم‌گیری‌هایی که می‌شود و برخوردی که با فوتبال صورت می‌گیرد، حق تمام فوتبالی‌ها و مردم را اینگونه ضایع می‌کنند که جای تأسف دارد.

داور روی ما فشار آورد

وی ادامه داد: ما خوب بازی نکردیم و خیلی از زمان‌هایی که خوب نبودیم، تحت فشار عصبی بودیم. این فشار را هم داور روی ما آورد. در نیمه اول خوب بازی نکردیم و گل خوردیم اما در نیمه دوم جریان به سود پرسپولیس شد و توانستیم ضمن سرعت دادن به بازی، ارسال‌های خوبی داشته و به گل برسیم.

پرسپولیس در زدن ضربات پنالتی تمرکز نداشت

سرمربی پرسپولیس خاطر نشان ساخت: می‌توانستیم در طول ۹۰ دقیقه برنده بیرون بیاییم اما پس از صحنه‌ای که در وقت اضافه گل خوردیم، کارمان سخت شد. در وقت‌های اضافی هم جریان متعادل بود اما پرسپولیس در زدن ضربات پنالتی تمرکز خوبی نداشت. باید قوی‌تر و محکم ضربه می‌زدیم اما پنالتی شرایط خاص خودش را دارد.

برخی ها می خواهند چگونه سر خود را روی بالشت بگذارند

وی ادامه داد: به همه افرادی که دوست نداشتند پرسپولیس برنده شود، تبریک می‌گویم و نمی‌دانم آنها شب چگونه می‌خواهند سر خود را روی بالشت بگذارند و بخوابند. یکی از آنها دوست عزیزمان است که در نشست خبری حاضر است و شب بازی، این همه حاشیه برای تیم ما به وجود آورد.(ح.ا خبرنگار ورزش سه و ایلنا که روز قبل از دربی خبر پیوستن گل محمدی به سپاهان را منتشر کرد.) ‌واقعا برای این فرد و تمام افرادی که تصمیم گرفتند داوری به این شکل باشد و استقلال را قهرمان کنند، متأسف هستم.

با خروج نادری نظم تاکتیکی خود را از دست دادیم

وی درباره اینکه ترکیب خوبی را به زمین نفرستاده تا در نهایت مجبور شود در دقایق ۲۶ و ۴۶ دو تعویض انجام دهد، گفت: تعویض‌های ما جواب داد اما متأسفانه محمد نادری دچار آسیب‌دیدگی شد و کار ما را سخت کرد. به همین دلیل مجبور شدیم وحید امیری را از مهاجم پست، به دفاع چپ بیاوریم. با خروج محمد نادری، نظم و تاکتیکی که در حملات داشتیم، از دست دادیم. مجبور شدیم وی را به دلبل آسیب‌دیدگی تعویض کنیم.

قرار بود ترابی پنالتی اول ما را بزند

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه چرا مهدی ترابی در بین پنالتی‌زن‌های پرسپولیس نبود، گفت: قرار بود ترابی اولین پنالتی ما را بزند اما احمد نورالهی درخواست کرد اولین پنالتی‌زن باشد. وی در تمرین هم خوب و محکم پنالتی می‌زند.

انتخاب ترکیب دست کادرفنی است و نباید درباره آن صحبت کرد

گل محمدی درباره اینکه آیا اگر به اول بازی برگردیم همین ترکیب را برای تیمش انتخاب می‌کند، عنوان کرد: کسی نمی‌تواند درباره ترکیب صحبت کند و نظر دهد. انتخاب ترکیب در اختیار کادر فنی است و با توجه به شرایط تمرینی بازیکنان چیده می‌شود. درباره ترکیب صحبت نکنم. بهتر است و باید، خود را برای لیگ قهرمانان آسیا آماده کنم.

باشگاه به جذب بازیکن نیاز دارد اما باشگاه در خواب خرگوشی است

وی افزود: اگر باشگاه از خواب خرگوشی یا زمستانی بیدار شود، امیدارم بتوانیم در نقل و انتقالات خوب باشیم. این تیم احتیاج به جذب بازیکن دارد اما خیلی از بازیکنان مانند بیرانوند و استوکس را از دست دادیم.

در نقل و انتقالات خیلی ضعیف عمل می شود

سرمربی پرسپولیس خاطر نشان ساخت: باید بتوانیم برای نفرات از دست داده جایگزین پیدا کنیم. در هر صورت من در نقل و انتقالات فهرست مدنظر خود را در اختیار باشگاه قرار دادم اما خیلی ضعیف عمل می‌شود. اگر باشگاه اینگونه شرایط را ادامه بدهد، کار ما واقعا به مشکل می‌خورد.

شاید انرژی‌هایی باشد که بخواهد پرسپولیس را از پا دربیاورد

گل‌محمدی ادامه داد: امیدوارم باشگاه پرسپولیس از این خواب بیدار شود. نمی‌دانم چه انرژی، فشار یا نیرویی است که نمی‌خواهد پرسپولیس رو به جلو حرکت کند. ذهنیتی که برای ما به وجود آورده‌اند، این است که دیگر نمی‌خواهند تیم موفق شود و به نظر من این امر به واقع وجود دارد. ‌شاید هم انرژی‌هایی باشد که بخواهد پرسپولیس را از پا دربیاورد.

زیاد روی رادو حساب کرده بودیم

وی درباره اینکه با توجه به عملکرد رادوشوویچ، در فصل آینده هم دروازه‌بان اصلی خواهد بود، گفت:‌ زیاد روی رادو حساب کرده بودیم و نمی‌دانم در روزهای آینده تصمیم گیری چگونه خواهد بود. باید با مربی گلرهای خود صحبت کنیم و تصمیم خوبی بگیریم.

از آن خبرنگار بپرسید دلیل استوری من چه بود

سرمربی پرسپولیس درباره استوری شب گذشته‌اش و اعتراض به یک خبرنگار که خبر توافق وی با سپاهان را منتشر کرده بود، اظهار داشت: “ح.ا” در این محل حضور دارد و از خودش بپرسید که دلیل استوری چه بوده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)