رمربی تیم فوتبال پدیده با بیان اینکه از حالا باید روی بازی با سپاهان تمرکز کنیم گفت: در بازی با سایپا می‌خواستیم زود به گل برسیم و عصبی نشان دادیم.

یحیی گل‌محمدی بعد از برتری یک بر صفر تیمش مقابل سایپا با حضور در نشست خبری گفت: نیمه اول بازی تحت تاثیر حساسیت بالای آن برای ما بود برای همین خوب نبودیم. می‌خواستیم زود به گل برسیم و عصبی نشان دادیم.

وی افزود: در نیمه دوم خیلی بهتر شدیم و مخصوصا در کار دفاع و در کل نیمه دوم فقط یک موقعیت گل به حریف دادیم. در حمله هم فکر می‌کنم از معدود موقعیت‌های خود نهایت استفاده را بردیم. سه امتیاز این بازی بسیار ارزشمند بود و این برد تقدیم به تک تک هوادارانی که از مشهد به تهران آمدند.

گل‌محمدی تصریح کرد: جا دارد از شهرداری مشهد بابت مهیا کردن حضور هواداران در تهران تشکر کنم. تشکر ویژه‌ای هم از تماشاگران پرسپولیس می‌کنم که امروز برای حمایت ما به شهر قدس آمدند، مخصوصاً موسی سلامت جانباز عزیز پرسپولیسی که امروز در ورزشگاه حضور داشت. بدون حضور تماشاگران گرفتن سه امتیاز ممکن نبود و من نمی‌توانم به چه شکل از آنها تقدیر کنم. هرچقدر در این مورد بگویم کم است.

سرمربی تیم فوتبال پدیده درباره شرایط فصل آینده تیمش عنوان کرد: برای فصل آینده چند جلسه با مسئولان باشگاه داشتیم. قرار شد شاکله این تیم حفظ شود و تغییرات‌مان بسیار ناچیز باشد، چرا که ما با همین نفرات یک سال خوب را پشت سر گذاشتیم. برخی از آنها اولین حضورشان در لیگ برتر بود، اما خیلی خوب عمل کردند. قرارداد اکثر نفرات تیم‌مان رو به اتمام است، اما چیزی که من از آنها دیدم این است که تیم را خیلی دوست دارند و آن را ثابت کرده‌اند. برای ماندن در پدیده مشکلی وجود ندارد.

گل‌محمدی در خصوص دو بازی پایانی تیمش در لیگ برتر و اینکه می‌تواند سهمیه آسیایی بگیرد یا نه، گفت: باید همین روند را در دو بازی آینده حفظ کنیم، هفته بعد یک دیدار خانگی با سپاهان داریم که بسیار حائز اهمیت است و از همین الان باید تمرکزمان را روی آن مسابقه قرار دهیم. خیلی مهم است که در این مسابقه نتیجه خوبی کسب کنیم و بعد از آن نیز در تبریز به مصاف ماشین‌سازی خواهیم رفت. مهمترین وظیفه ما این است که بتوانیم در این دو بازی نتیجه لازم را بگیریم.

وی اظهار داشت: لازم می‌دانم تشکری از حمیداوی مالک باشگاه داشته باشم چرا که امروز پرداختی تیم را به ۷۵ درصد رساند که با توجه به مشکلات اقتصادی جامعه واقعاً این کار او ارزشمند است. از مالک باشگاه و همکارانش نهایت تشکر را دارم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)