گل‌ مدافع فعل پرسپولیس در میان برترین گل‌های تاریخ لیگ قهرمانان آسیا دیده می‌شود.

سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) انتخاب بهترین گل لیگ قهرمانان آسیا را در میان ۲۰ گل برتر رقابت‌ها کلید زده است. در بخش نخست این نظرسنجی، کاربران باید بهترین گل را در میان ۱۰ گل زیبای لیگ قهرمانان آسیا انتخاب کنند که گل‌های آندرانیک تیموریان به بوریرام تایلند و شجاع خلیل‌زاده به الاهلی عربستان هم در میان گزینه‌ها دیده می‌شود.

AFC درخصوص این گل‌ها نوشت: موشک غیر قابل توقف آندرانیک تیموریان مقابل بوریرام تایلند در یک‌چهارم نهایی ۲۰۱۳ بارها و بارها پخش شده اما هنوز قابل تحسین است. در حالی که کار استقلال تمام شده بود، اما زمانی که هافبکش توپ را به گوشه بالای دروازه حریف شلیک کرد، این تنها گل آندو در لیگ قهرمانان آسیا بود.

هواداران پیش‌تر گل شجاع خلیل‌زاده را به عنوان بهترین گل لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۹ انتخاب کرده بودند. این مدافع که غریزه یک مهاجم را از خود نشان می‌داد، ماهرانه توپ را به سمت دروازه زد تا پرسپولیس با یک گل از الاهلی عربستان پیش بیفتد. وقتی توپ در هوا بود، خلیل‌زاده از چابکی خود برای تنظیم بدن و زدن ضربه‌ای عالی در محوطه جریمه استفاده کرد. متأسفانه این پیروزی برای نایب‌قهرمان سال ۲۰۱۸ برجسته است؛ چون آنها نتوانستند از گروه خود صعود کنند.

برای شرکت در این نظرسنجی، اینجا را کلیک کنید.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)