پرسپولیس نیوز: سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:به هیچ وجه واژه استعفا در مصاحبه من نبوده، کار کردن و مربیگری کردن برای پرسپولیس برای هر مربی افتخار بزرگی است و من هیچ وقت چنین صحبتی نکردم.

یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس با فولاد خوزستان اظهار داشت: هر بازی که می‌گذرد و به انتهای لیگ نزدیک می‌شویم حساسیت بازی‌ها بیشتر می‌شود. با توجه به شرایطی که در جدول داریم و همچنین وضعیت تیم فولاد فکر می‌کنم هر دو تیم برای کسب سه امتیاز انگیزه‌های زیادی داشته باشند.

وی افزود: می‌دانیم بازی سختی برای هر دو تیم خواهد بود، زیرا فولاد یکی از تیم‌های خوب لیگ ماست و فکر می‌کنم در ۵ بازی اخیرش به پیروزی رسیده، این موضوع نشان می‌دهد تیم با کیفیتی است و سرعت خیلی خوبی دارد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: فکر می‌کنم بازی زیبایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شاهد خواهیم بود و ان‌شاءالله که بتوانیم از میزبانی خودمان خوب استفاده کنیم. هدف ما کسب ۳ امتیاز است و امیدوارم بتوانیم این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ انجام دهیم. خیلی دوست داریم هر چه سریع‌تر به قهرمانی‌ نزدیک و نزدیک‌تر شویم. امیدوارم بازی خوبی باشد هر چند هواداران ما در ورزشگاه نیستند. خیلی دوست داشتیم بازی با فولاد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با حضور هواداران برگزار کنیم، اما این اتفاقات افتاد و ما از این نعمت بزرگ محروم هستیم. ان‌شاءالله بتوانیم فردا بازی خوبی انجام دهیم.

گل‌محمدی در باره این که با توجه به پایان آسیب‌دیدگی وحید امیری،‌محمد نادری و امید عالیشاه آیا احتمال ثابت بازی کردن آنها مقابل فولاد وجود دارد یا خیر، توضیح داد: این ۳ بازیکن به تازگی تمریناتشان را‌‌‌‌‌‌‌‌ با پرسپولیس شروع کرده‌اند اما فکر می‌کنم به آمادگی صد درصدی نرسیده‌اند و به تمرینات گروهی تیم اضافه شدند.

وی در باره این که در بازی قبلی پرسپولیس هم فهرست ۱۸ نفره این تیم تکمیل نبود، توضیح داد: به دلیل آسیب‌دیدگی ۶-۵ بازیکن فهرست تیم ما در بازی با ماشین سازی تکمیل نشد. کریستین اوساگونا هم تاکنون نتوانسته به ایران برگردد. کمال کامیابی نیا بازیکن محروم ما هم در آن بازی بود. عالیشاه، نادری و امیری هم مصدوم بودند. محسن ربیع‌خواه هم مصدوم بود. ۸-۷ بازیکن خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در اختیار نداشتیم و با بازیکنان جوانمان در این بازی شرکت کردیم و خدا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شکر می‌کنم ماشین سازی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بردیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در باره این که آیا تهدید وی به استعفا جدی است، تصریح کرد: من در آن مصاحبه به هیچ وجه اسم استعفا نیاوردم و چنین صحبتی مطرح نشد. متاسفانه این موضوع برداشت مصاحبه کننده بوده، پس از مصاحبه به وی زنگ زدم، چنین خبری که من تهدید به استعفا کرده‌ام بردارد و این کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم انجام داد.

گل‌محمدی تصریح کرد: به هیچ وجه واژه استعفا در مصاحبه من نبوده، کار کردن و مربیگری کردن برای پرسپولیس برای هر مربی افتخار بزرگی است و من هیچ وقت چنین صحبتی نکردم.

وی درباره اظهارات اخیر گابریل کالدرون سرمربی سابق پرسپولیس مبنی بر اینکه بازیکنانم نشان دادن با هر مربی توانایی رسیدن به قهرمانی را دارند، گفت: در اینکه بازیکنان خیلی خوبی داریم، شکی وجود ندارد. آنها قهرمان تربیت شده‌اند و قهرمانی در خونشان است. ما هم سهم کوچکی در این وسط داشتیم. برای صحبت‌های کالدرون ارزش قائل هستم و نمی‌توانم نسبت به این صحبت‌ها نظر بدهم.

سرمربی پرسپولیس ادامه داد: هر مربی ایده خودش را دارد و بازیکنان هم اصلی‌ترین فاکتور باشگاه هستند که با جنگیدن و مبارزه کردن تیم را به موفقیت می‌رسانند. شکی وجود ندارد که ما بازیکنان خوبی داریم.

گل‌محمدی در باره زمان قطعی شدن قهرمانی پرسپولیس بیان کرد: این موضوع بستگی به نتایج بازی‌های خودمان دارد و برای همین برای رسیدن به پیروزی در هر بازی تمرکز می‌کنیم. اما با توجه به وضعیت جدول فکر می‌کنم اگر دو برد دیگر کسب کنیم قهرمانی ما مسجل می‌شود. اگر فولاد و نفت مسجد سلیمان را شکست دهیم قطعا قهرمان می‌شویم.

وی در باره دیدارهای باقیمانده لیگ قهرمانان آسیا که به احتمال زیاد در قطر برگزار می‌شود، اظهار داشت: آخرین صحبتی که در باره لیگ قهرمانان شده است، این بوده که از ۲۴ شهریور تا ۱۲ مهرماه دیدارهای باقیمانده این مسابقات به شکل متمرکز در قطر برگزار شود. حال باید برنامه‌ریزی خوبی انجام دهیم، پس از پایان لیگ دو هفته بیشتر فرصت نداریم که این موضوع کار ما را سخت می‌کند. در این زمان کوتاه باید هم به تیم استراحت بدهیم و هم در نقل و انتقالات شرکت کنیم. فکر می‌کنم واقعا شرایط سختی را باید تحمل کنیم و با توجه به وضعیت آب و هوایی و گرمای قطر باید برنامه ریزی خیلی فشرده‌ای را مدنظر قرار دهیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)