مدافع جدید پرسپولیس گفت: قطعا وقتی به تیم جدیدی می آیید باید به شرایط عادت کنید و این شامل زمان می شود. مخصوصا زمانی که شما یک خارجی هستید.

گئورگی گولسیانی، مدافع جدید پرسپولیس در خصوص حضور در این تیم اظهار داشت: خیلی خوشحالم قراردادم را با باشگها پرسپولیس امضا کردم و این یک چالش جدید برای من است. در همین ابتدا توجه و احترام زیادی از سوی هواداران پرسپولیس دریافت کردم و همه تلاشم را می کنم که این محبت آنها را با عملکرد خوب در زمین پاسخ دهم.

وی ادامه داد: شرایط و جو پرسپولیس برای همه در ایران شناخته شده است. پرسپولیس و هوادرانش بزرگ هستند و همیشه بازی جلوی پرسپولیس خیلی سخت است. نحوه بازی کردن تیم هم به گونه ای است که من خودم دوست دارم. به همین خاطر خیلی خوشحالم که این چالش را پذیرفته ام. همانطور که گفتم این فصل برای اهداف بزرگ می‌جنگیم.

وی درباره پیش‌بینی‌اش از شرایطی که در این تیم دنبال خواهد کرد گفت: نمی توانم چیزی را پیش بینی کنم ولی بله من در ایران آمار گلزنی خوبی دارم و قطعا دوست دارم که گل های بیشتری هم از این بعد و برای پرسپولیس بزنم. ولی باید صبر کنیم و ببینیم چه می شود. من بی نهایت تلاشم را برای کمک به تیم انجام می دهم که هر بازی به برد برسیم و قهرمان شویم.

گولسیانی در ادامه گفت: این غیرممکن است که یک تیم بتواند هر فصل قهرمان شود. اگر تیم پیشرفت کند بعضی مواقع این اتفاق شدنی است. با این حال فکر می کنم که سرمربی حرفه ای داریم که همه چیز را به خوبی زیر نظر دارد. فکر میکنم امسال تیم مان قوی تر هم شده و بازیکنان قوی تر آمده اند. اگر ما فکر کنیم که باید بهتر شویم این اتفاق می افتد و می توانیم قهرمان شویم و به نظرم که فصل هیجان انگیزی در پیش داریم.

مدافع گرجستانی تازه وارد پرسپولیس درباره حضورش در این تیم اینطور ادامه می دهد: قطعا وقتی به تیم جدیدی می آیید باید به شرایط عادت کنید و این شامل زمان می شود. مخصوصا زمانی که شما یک خارجی هستید. با این حال من ۵ سال در ایران هستم و فرهنگ و تاریخ و خیلی چیزها راجع به ایران را می شناسم ولی ما بازیکنانی در تیم داریم که من قبلا کنارشان بوده ام. و حتی در کادرفنی سابقه حضور در کنار بعضی ها را دارم. روش کار را می دانم و طبیعتا هماهنگی برای من آسانتر می شود. من همه تلاشم را برای کمک به تیمم می کنم.

گولسیانی با اشاره به پیشنهاد پرسپولیس برای حضور در این تیم گفت: این یک سورپرایز برای من بود. من همراه همسرم در تعطیلات به رم رفته بودیم و پست مربوط به حضورم در این باشگاه منتشر شد. ولی در آن لحظه من خبر نداشتم و وقتی به خانه برگشتم و موبایلم را چک کردم باور نمی کردم که چه اتفاقی افتاده است. چرا که کلی دنبال کننده و کامنت و پیام داشتم و خودم و خانواده ام خیلی خوشحال بودیم. واقعا هواداران پرسپولیس استقبال گرمی از من کردند. که من حتی در کشور خودم ندیدم. من به این خاطر از مردم ایران و مخصوصا هواداران پرسپولیس تشکر می کنم. الان هیچ انگیزه ای ندارم مگر خوشحال کردن آنها.

مدافع سرخپوشان با اشاره به اتفاقی که بعد از عقد قراردادش با این تیم برایش رقم خورد گفت: یک اتفاق جالب هم هست که باید بگویم. وقتی در رم بودم و در یک رستوران نشسته بودم که کارمند و مدیرش ایرانی بودند. و وقتی همان لحظه خبر پرسپولیسی شدن من آمده بود مرا دیدند و می گفتند خیلی خوش آمدی! ایرانی ها و هواداران پرسپولیس در همه جای دنیا هستن. در زمانی در رم و حتی ونیز بودم چند نفر جلویم را گرفتند و من را شناخته بودند. اصلا انتظار این را نداشتم و واقعا برایم جالب بود و قدردان این موضوع هستم.

گولسیانی که بعد از پنج سال حضور در ایران فارسی را تا حد زیادی بلد است، در پایان این جملات را به فارسی بیان کرد: من خیلی خوشحالم که به پرسپولیس آمدم و امیدوارم شما ما را حمایت کنید

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)