مصاحبه بازیکن باسابقه فصل گذشته پرسپولیس را یک مدیر برنامه پاسخ داد.

مصاحبه کمال کامیابی‌نیا بازیکن با سابقه پرسپولیس که در این فصل به ذوب‌آهن پیوسته بازتاب جالبی داشته و مدیر برنامه پریرا مهاجم برزیلی پرسپولیس با گذاشتن یک استوری در پیج اینستای خود افشاگری جالبی علیه کامیابی‌نیا انجام داده است.

مدیر برنامه‌های پریرا در همین خصوص توضیح داد: در رابطه با اظهارات آماتورگونه جهت اطلاع عموم باید بگویم پریرا در سال ۲۰۲۲ قراردادی به ارزش یک میلیون و یکصد هزار دلار خالص برای یک سال با باشگاه گامبا اوزاکا داشته و در ابتدای سال ۲۰۲۳ برای یک فصل و نیم قراردادی با باشگاه پرسپولیس با همین مبلغ بسته می‌شود. به عبارتی هر فصل ۷۴۰ هزار دلار. یعنی ۳۶۰ هزار دلار کمتر از قراردادی که در همان سال با باشگاه ژاپنی بسته بود.

شایان ذکر است ایشان تا بدین لحظه فقط ۲۳۵ هزار دلار دریافت کرده و درباره مابقی طلب خود از فصل گذشته با باشگاه توافق کرده و به باشگاه زمان داده و از مبلغ قرارداد سال آینده حتی یک دلار مطالبه نکرده است. اصولا وقتی بحث دلالی مطرح می‌شود که بازیکنی‌ که ارزش ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دلاری در مارکت جهانی داشته باشد را کسی با قرارداد ۸۰۰ یا ۹۰۰ هزار دلار ببندد. نه کسی که قرارداد یک میلیون و صد هزار دلاری داشته باشه و بیاورند ۷۴۰ هزار دلار ببندند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)