یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس خبر مذاکره این باشگاه با یووتیچ و حمدالله را تکذیب کرد.

همانطور که پیشبینی می‌شد، پرسپولیس به شدت در خط حمله ضعف دارد و در بازی با آلومینیوم هم کاملا مشخص بود که شهاب زاهدی در خط حمله این تیم تنهاست. یحیی گل‌محمدی در کنفرانس خبری قبل از بازی مقابل آلومینیوم اعلام کرد پرونده خرید مهاجم خارجی هنوز باز است. با این حال خبرهای مختلفی در خصوص مذاکره باشگاه پرسپولیس در فضای مجازی و رسانه ای مطرح شد.

استوان یووتیچ مهاجم سابق سیتی، اینتر، سویا و چند تیم مطرح دیگر به همراه عبدالرزاق حمدالله ستاره گلزن باشگاه الاتحاد عربستان نام‌هایی بودند که پیرامون باشگاه پرسپولیس شنیده شدند. حتی یکی از خبرنگاران مطرح عربستانی پا را فراتر گذاشت و مدعی شد که باشگاه پرسپولیس با حمدالله به توافق رسیده است. موضوعی که با توجه به دستمزد بالای این بازیکن و مشکلات مالی فراوانی که باشگاه پرسپولیس دارد، کمی دور از ذهن بود.

پیگیری‌ها از باشگاه پرسپولیس نشان می‌دهد که این باشگاه به دنبال جذب این دو بازیکن نیست و مذاکره‌ای با یووتیچ و حمدالله صورت نگرفته است. یک منبع آگاه در باشگاه پرسپولیس خبر داد که هیچ صحبتی برای جذب این دو مهاجم به میان نیامده است و نام مهاجم مدنظر باشگاه پرسپولیس مشخص نشده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)