حمید مطهری پس از انتخاب به عنوان سرمربی جدید نساجی، در روزهای اخیر مشغول بررسی نفرات مدنظر خود برای انتخاب دستیارانش است.

برهمین اساس پس از مسجل شدن ادامه فعالیت هاروت آبراهامیان، مربی دروازه‌بان‌های ارمنستانی در کادرفنی نساجی جواد منافی، بازیکن پیشین پرسپولیس و تیم ملی که سابقه مربیگری در تیم‌های پرسپولیس، سایپا، تراکتور و اکسین البرز را در کارنامه داشته نیز قرارداد خود را برای حضور در کادرفنی تیم قائمشهری‌ قطعی کرد.

البته قرار است مطهری در ادامه دو دستیار و یک مربی بدنساز نیز به جمع دستیارانش اضافه کند.

مربی جدید تیم فوتبال نساجی قائمشهر گفت: به تیم استانم عرق دارم و خوشحالم که دوباره به این تیم برگشتم.

جواد منافی در خصوص انتخابش به عنوان دستیار حمید مظهری گفت: من در سال ۱۳۸۰ همراه با یحیی گل‌محمدی در نساجی کار کرده‌ام و خیلی خوشحالم که بعد از دو دهه دوباره به این تیم برگشتم. نساجی تیم استان من است و به این تیم تعصب دارم، خاطرات خوبی هم از حضور در نساجی دارم و خیلی خوشحالم که در فصل جدید در این تیم فعالیت خواهم کرد.

وی ادامه داد: وقتی با پیشنهاد حمید مطهری مواجه شدم، در نهایت با هم جلسه‌ای داشتیم و در مورد این همکاری صحبت کردیم. ما در این سال‌ها با هم در ارتباط بودیم و شناخت خوبی از تفکرات یکدیگر داریم. امیدوارم همه ما در کنار هم اتفاقات خوبی را برای نساجی رقم بزنیم.

منافی درباره این موضوع که حمید مطهری برای اولین بار در لیگ برتر به عنوان سرمربی فعالیت خواهد کرد، تصریح کرد: مطهری مربی باتجربه‌ای است و کارش را از پایه‌ها شروع کرد. او سلسله مراتب مربیگری را طی کرد و به تیم‌های بزرگ آمد، مطهری مربی باتجربه‌ای است و قطعا برای شروع یک چالش جدید انگیزه بالایی دارد.

مربی جدید نساجی در پایان تصریح کرد: اتفاق مهم برای نساجی این است که در فصل جدید در ورزشگاه شهید وطنی بازی خواهد کرد تا از حمایت هواداران پرشمارش بهره ببرد. نساجی در زمین خودش برای هر تیمی خطرناک است، هدف همه ما این است که یک فصل فوق‌العاده را برای نساجی و هوادارانش رقم بزنیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)