سه شنبه ۲۹ بهمن(۱۸:۱۰) 

مرجع خبری پرسپولیس : پرسپولیس به رتبه دوم جدول صعود کرد

تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی یک بر صفر مقابل ابومسلم به رتبه دوم جدول لیگ برتر صعود کرد.

تیم های فوتبال پرسپولیس و ابومسلم در هفته بیست و هفتم لیگ برتر از ساعت ۱۶ امروز در ورزشگاه آزادی با یکدیگر دیدار کردند که در پایان پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.
کریم باقری در دقیقه ۴۸ تک گل پرسپولیس را به ثمر رساند تا سرخ پوشان تهرانی با کسب ۳ امتیاز مسابقه مجموع امتیازهای خود را به ۴۷ رسانده و با یک پله صعود و یک مسابقه بیشتر و تفاضل گل بهتر نسبت به ذوب آهن به رتبه دوم جدول صعود کند.
سعید مظفری زاده، داور مسابقه به علیرضا حقیقی، رحمان رضایی، ایوان پترویچ و حسین بادامکی از پرسپولیس و مهدی آقا محمدی، رضا ناصحی و عبد الجبار مومونی از تیم ابومسلم کارت زرد نشان داد.
شهاب گردان دروازه بان ابومسلم به دلیل حمله به سوی یکی از توپ جمع های ورزشگاه آزادی در دقیقه ۵۳ کارت قرمز گرفت و از میدان مسابقه اخراج شد.

بازیکنان تیم پرسپولیس: علیرضا حقیقی، سپهر حیدری، مجتبی شیری، رحمان رضایی، علیرضا محمدی، مازیار زارع (حسین بادامکی ۸۲) پژمان نوری، علی کریمی، ایوان پتروویچ (محمد منصوری ۶۸) کریم باقری، و ابراهیم توره .
بازیکنان ابومسلم: شهاب گردان، داود دانش دوست، سعید بیات، عبدالجبار مومونی، رضا ناصحی، سعید خانی، داوود سید عباسی (جان نگودی ۶۳)، مهدی آقا محمدی، میثم بائو، احسان خرسندی (مهدی ثابتی ۵۶) ، عرفان اولروم.

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)