سه شنبه ۲۷ اسفند:(۲۳:۰۰)

به دلیل تغییر سرور اخبار دو روز گذشته مجددا ارائه می شوند.

مرجع خبری پرسپولیس: تیم فوتبال الشباب عربستان مقابل پرسپولیس ایران متوقف شد

در ادامه دومین روز مرحله گروهی رقابت های فوتبال لیگ قهرمانان آسیا تیم های الشباب عربستان و پرسپولیس ایران در ورزشگاه ملک فهد ریاض به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این بازی با تساوی بدون گل پایان یافت. در نیمه اول تیم فوتبال پرسپولیس عملکرد بهتری نسبت به حریف عربستانی خود داشت و چندین موقعیت گل توسط باقری، کریمی و نیکبخت بدست آورد که اگر کمی شانس با آنان یار بود نماینده ایران نیمه اول را با پیروزی به رختکن می رفت.

به گزارش خبرنگار مرجع خبری در نیمه نخست بازی با وجود حملات ابتدایی الشباب این تیم پرسپولیس بود که توانست به مرور ابتکار عمل در میدان را به دست بگیرد و کریم باقری،هادی نوروزی و علی کریمی چند فرصت مناسب گلزنی را به دست آوردند که در به ثمر رساندن ضربه آخر دقت کافی را نداشتند. با آغاز نیمه دوم این تیم الشباب بود که تلاش کرد با سرعت بخشیدن به بازی،پاس های عمقی و شوتزنی دروازه پرسپولیس را تهدید کنند. با بی نتیجه ماندن حملات الشباب بار دیگر پرسپولیس میانه میدان را در اختیار گرفت و علی کریمی بارها با نفوذهای خود دروازه ی الشباب را تهدید کرد اما، این مدافعان الشباب بودند که در آخرین لحظات دروازه میزبان عربستانی را نجات دادند. در لحظات پایانی حجم حملات پرسپولیس با آمدن علی عسگر، ابراهیم توره و محمد منصوری افزایش یافت اما،با بی نتیجه ماندن این حملات و در شرایطی که قدرت پرسپولیس بر میزبان خود برتری داشت این دیدار با تساوی بدون گل پایان یافت.

نیمه ی دوم این دیدار با فشار همه جانبه ی تیم الشباب آغاز شد و این تیم با اتکا به شرایط میزبانی حملاتی را روی دروازه پرسپولیس تدارک دید که برخی از آنان توسط مدافعان ایرانی دفع شد و معدود شوتهایی هم که از این خط دفاعی عبور کرد توسط علیرضا حقیقی دفع شد تا نماینده کشورمان یک امتیاز ارزشمند از این دیدار حساس بدست آورد.
سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا پیش از آغاز این مسابقه رویارویی دو تیم صدرنشین گروه دوم را فینال مسابقات این گروه خوانده بود و پیش بینی کرده بود الشباب با اتکا به مهاجم آقای گلش پیروزی را از آن خود کند.
دو تیم پرسپولیس و الشباب با یک امتیازی که از این بازی بدست آوردند ۴ امتیازی شدند و همچنان در رده ی اول مشترک باقی ماندند. تیم الغرافه قطر نیز با ۳ امتیاز این دو تیم را تعقیب می کند و تیم الشارجه بدون امتیاز از هم اکنون خود را حذف شده از رقابتها می داند.
 

،در دیگر دیدار این گروه الغرافه قطر موفق شد میزبان خود الشارجه امارات را بانتیجه ۲ بر صفر شکست دهد. بدین ترتیب در این گروه الشباب عربستان و پرسپولیس ایران با ۴ امتیاز اول ودوم هستند والغرافه با ۳ و الشارجه بدون امتیاز سوم و چهارم هستند.

 

 

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)