پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم پرسپولیس گفت:نوراللهی باید بازی به بازی بهتر شود.

برانکو ایوانکوویچ،درباره وضعیت پرسپولیس اظهار داشت: پرسپولیس در شرایط مطلوبی به سر می برد و من به این بچه ها بسیار امیدوارم. اما اینکه بخواهم به این سوال پاسخ دهم که این تیم چقدر به ایده آل من نزدیک شده فعلا زود است و البته نمی توان به طور قاطعانه پاسخ این سوال را داد. من در این مدت تمام تلاشم را کرده ام تا از حداکثر توانایی این بازیکنان استفاده کنم که فکر می کنم فوتبالی که ما بازی می کنیم و همچنین نتایج هفته های اخیر گویای کاری است که ما انجام داده ایم.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که فکر می کردید نحوه بازی پرسپولیس با اقبال عمومی روبه رو شود، بیان داشت: روزی که قرار شد به ایران بیایم پیشنهادات دیگری هم داشتم اما چون می دانستم فوتبال ایران از چه ظرفیتی برخوردار است پیشنهادات دیگر را رد کردم و به اینجا آمده ام. من اگر به کارم و به این بچه ها ایمان نداشتم، نمی آمدم و خوشحالم که پرسپولیس هوادارانش را راضی کرده است.

سرمربی پرسپولیس درباره حمایت امروز محمد مایلی کهن که، اعلام کرده بود برانکو توانسته 70هزار تماشاگر را به ورزشگاه بکشاند گفت: از آقای مایلی کهن تشکر می کنم اما واقعیت  این است که من 70هزار نفر را به ورزشگاه نکشانده ام بلکه این بازیکنانم بودند که با نحوه عملکردشان و پیاده کردن برنامه های تیمی در زمین مردم را به ورزشگاه آوردند و از حالا به بعد نیز کار ما برای حفظ این تماشاگر از اهمیت بالایی برخوردار است.

برانکو درباره رقیب سنتی اش استقلال نیز  تاکید کرد: من معتقدم فوتبال ایران باید به داشتن این دو تیم (استقلال و پرسپولیس) افتخار کند و به نظرم شاید فقط فوتبال اسپانیا بتواند چنین دربی را داشته باشد. اگر برای بازی این دو تیم استادیوم 500هزار نفری هم در نظر بگیرند به نظر من ورزشگاه پر خواهد شد.

وی درباره اینکه گفته می شود یکی از شروط قراردادش با پرسپولیس حفظ مهدی طارمی است اذعان داشت: این موضوع و این خبر را تایید نمی کنم زیرا تا این لحظه حتی یک جلسه هم برای تمدید قراردادم با باشگاه صحبتی نکرده ام  اما به شخصه معتقدم طارمی اگر می خواهد موفق باشد فعلا باید به خارج از کشور نرود و کارش را در فوتبال ایران ادامه دهد.

سرمربی سرخپوشان پایتخت موضوع اختلاف غیرفنی با احمد نوراللهی را رد کرد و  گفت: احمد بازیکن باکیفیتی است و باید بازی به بازی بهتر شود و هیچ اختلافی در این میان مطرح نیست و قطعا روز به روز کیفیت بهتری از کار او را خواهید دید.

ایوانکوویچ در پایان درباره عملکرد لوبانف دروازه بان خارجی پرسپولیس گفت: نه تنها از این دروزاه بان بلکه به گلر دیگرمان سوشا، قدیمی پور و محسن نژاد رضایت دارم و آنها به خوبی می توانند از دروازه پرسپولیس حفاظت کنند.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)