مرجع خبری پرسپولیس : پرسپولیس در دیدار حساس و ویژه اى که در هفته سى ودوم داشت توانست تنها یک امتیاز دشت کند تا به نوعى از کورس بالانشینان عقب بماند.  در خصوص این دیدار با خلیلی همکلام شدیم.

ماحصل این گفتگو را مى توانید بخوانید


• دو امتیاز دیگر از دست رفت تا وضعیت پرسپولیس در جدول کمى بغرنج شود؟

– چى کار کنیم؟! ما تلاشمان را کردیم تا به هر قیمتى شده بتوانیم در این دیدار هر سه امتیاز ممکن
را بدست آوریم ولى تلاشمان به دلایلى بى نتیجه ماند. ما در این بازى فقط به پیروزى فکر مى کردیم اما متاسفانه قسمت اینطورى بود که به قول شما ۲ امتیاز مهم دیگر را از دست بدهیم.


• از روند بازى بیشتر برایمان صحبت مى کنى؟

– به نظر من بازى خوبى بود. روند بازى بیشتر در اختیار ما بود و با بازبینى این دیدار این مساله مشخص مى شود که در بیشتر زمان بازى حاکمیت توپ و میدان در اختیار پرسپولیس بود و فکر مى کنم اگر عدالت برقرار مى شد، برنده این بازى ما بودیم. در طول بازى توانستیم چندین فرصت خوب روى دروازه حریف داشته باشیم ولى متاسفانه کمى بدشانسى آوردیم و اگر خوش شانس تر از حریف بودیم، پرسپولیس به طور حتم برنده این دیدار بود.


• با از دست رفتن این دو امتیاز، به نظر مى رسد پرسپولیس باید از کسب سهمیه آسیایى در لیگ برتر ناامید باشد؟

– نه هنوز ۲ بازى دیگر داریم. درست است فاصله امتیازى مان با تیم سوم جدول به سه امتیاز رسیده ولى با توجه به اینکه حریفان بالاى جدولى ما هم بازیهاى سختى را در دو هفته پایانى پیش رو دارند، نمى شود گفت پرسپولیس به طور صد در صد از رسیدن به سهمیه آسیایى ناامید است. ما تا روز آخر و تا زمانى که فرصت داریم تلاشمان را ادامه مى دهیم.


• عملکرد استیل آذین با مهره هاى بزرگى که دارد را در این بازى چطور دیدى؟
– استیل آذین تیم خوب و پر مهره اى است و سعى داشتند با تکیه بر این نفرات، بازى و حاکمیت توپ را از آن خود کنند اما به نظر من پرسپولیس در تمامى نقاط و به صورت تیمى، بهتر از استیل آذین عمل کرد و با برنامه ها و تاکتیک هاى که کادر فنى پرسپولیس در دستور کار قرار داده بود، توانستیم کارى کنیم که حریف نتواند در طول ۹۰ دقیقه خطر خاصى روى دروازه ما ایجاد کند و برنامه هاى مدنظر خود را در زمین به مرحله اجرا درآورد.


• حالا که پرسپولیس توانست خلاقیت هاى فردى و تاکتیک هاى هجومى حریف را مهار کند، پس چرا شما در امر گلزنى و ایجاد خطر صد در صد موفق عمل نکردید؟
– همانطور که گفتیم پرسپولیس در این بازى در تمامى نقاط موفق تر از حریف بود ولى فشردگى بیش از حد و سیستم بسته استیل آذین براى ما دردسر ساز شد. استیل آذین در این دیدار با سیستم ۱-۴-۱-۴ کار مى کرد. حضور ۴ مدافع و یک هافبک دفاعى باعث شده بود حریف بیشتر اندیشه هاى تدافعى را در میدان پیاده کنند. همین مساله دلیل این بود که مهاجمان ما کمتر به موقعیت خوب برسند.


• پرسپولیس در فاصله زمانى کمى نسبت به بازى با استیل آذین باید به دیدار ابومسلم برود. فاصله زمانى اندک تا این بازى برایتان مشکل ساز نمى شود؟

– ما بعد از یک بازى سنگین مقابل صبا، به دیدار استیل آذین رفتیم و خودتان دیدید با وجود فشار بالایى که بر این بازى حاکم بود، توانستیم بدون مشکل در بازى با استیل در زمین حاضر شویم. خوشبختانه تیم ما از لحاظ بدنى مشکلى ندارد و مطمئن هستم در بازى با ابومسلم هم با مشکل روبرو نخواهیم شد و مى توانیم بدون مشکل، به مشهد برویم و در اندیشه کسب پیروزى در این دیدار باشیم.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)