مرجع خبری پرسپولیس : بدون شک حسین بادامکی یکی از خوب‌های پرسپولیس مقابل استیل‌آذین بود اما نه آنقدر خوب که سرخ‌ها برنده جدال حساس هفته باشند.

اتفاق ویژه برای بادامکی اما بازگشت او به پست دلخواهش بود، اتفاقی که در طول فصل حتی یک بار هم رخ نداده بود.

بازی با استیل‌آذین را چطور دیدی؟

پرسپولیس فوتبال خوبی بازی کرد و صاحب چند موقعیت گل شد. در تیم حریف هم بازیکنان خطرناک و خوبی حضور داشتند اما ما اجازه خلق موقعیت به آنها را ندادیم، فکر می‌کنم تنها ایراد کار ما گل نزدنمان بود.


می‌دانی در ۳۹۰ دقیقه فقط یک گل زده‌اید؟ به نظرت ایراد کار شما از کجاست؟
من فکر می‌کنم بدشانسی باشد و اینکه بازیکنان تیم‌مان در زدن ضربات آخر هوشیاری لازم را ندارند. در ضربات آخر تصمیم‌گیری مهم است و گاهی با یک بغل پای ساده هم می‌شود گل زد تا یک شوت محکم. ان‌شاءالله این مشکل از بازی بعدی حل می‌شود.


خود تو هم از جمله بازیکنانی بودی که چند موقعیت گل را از دست دادی.
من دو سه شوت به دروازه زدم. یک موقعیت هم داخل هجده قدم داشتم که با داخل پا زدم. ضربه‌ام به اندازه کافی قوی نبود و گلرشان توپ را گرفت. با این حال فکر می‌کنم روز گلزنی من نبود.


به نظر می‌رسد بازیکنان پرسپولیس خودخواه شده‌اند و در موقعیت‌های گل خیلی سخت به هم پاس می‌دهند.
فکر نمی‌کنم چنین چیزی درست باشد چون بازیکنان پرسپولیس به هر کس که موقعیت بهتری دارد، پاس می‌دهند. اگر چنین اتفاقی افتاده، آن بازیکن یا خوب همبازی‌اش را ندیده یا فکر کرده خودش موقعیت بهتری داشته.


استیل‌آذینی‌ها می‌گفتند شرایط آب و هوایی در بازی‌شان تاثیر گذاشته، واقعا برای شما هم اینطور بود؟

با توجه به تغییر شرایط آب و هوایی سعی کردیم همه مناطق زمین را پوشش بدهیم و به موقع اشتباهاتمان را جبران کنیم. درست است که بازیکنان با تکنیک در زمین بارانی کمتر می‌توانند خطرساز ظاهر شوند اما ما هم به حریف فرصت ندادیم و در کلیه مناطق حضور داشتیم.


بازی کردن مقابل افشین پیروانی که فصل گذشته مربی شما بود و اعتقاد زیادی به تو داشت، سخت نبود؟

خب بالاخره چند نفر از کادر فنی و بازیکنان استیل‌آذین جزو پیشکسوتان پرسپولیس بوده‌اند و برای این تیم و تیم ملی زحمات زیادی کشیده‌‌اند و افتخار کسب کرده‌اند اما من هم بازیکن پرسپولیس بودم، هر چند برایم سخت بود اما باید برای تیمم مهره موثری می‌بودم.


نکته مهم، حضور تو در پست هافبک تهاجمی بود. پستی که مدت‌ها از آن دور بودی.

بعد از اینکه میثم بائو تعویض شد، با توجه به مصدومیت آقای باقری به خواسته آقای دایی یک خط جلوتر رفتم و فکر می‌کنم چون به دروازه حریف نزدیکتر بودم بازی‌ام بیشتر دیده شد. من تمام توانم را گذاشتم تا موثر باشم و با توجه به صحبت‌هایی که از اطرافیان شنیده‌ام فکر کنم خوب بازی کردم.


فکر می‌کنی این بازی خوب، علی دایی را مجاب کرده که در بازی‌های بعدی در این پست از تو استفاده کند.

والله خیلی سخت است چون کسی که در این پست بازی می‌کند، آقا کریم است اما من در پست هافبک دفاعی و در حملات هم کمک می‌کنم خودم را نشان بدهم.


قبل از این بازی بازیکنان و مربیان پرسپولیس می‌گفتند مقام دومی لیگ را هدف گرفته‌اند ولی فکر می‌کنم الان کسب رتبه سومی هم سخت شده باشد.

بله، کار سخت شده اما ما ناامید نیستیم. بازی بعدمان با ابومسلم است که سقوط کرده و شاید انگیزه لازم را نداشته باشد. فکر کنم کار راحتی در این بازی خواهیم داشت. ان‌شاءالله ۶ امتیاز دو بازی بعد را می‌گیریم و تمام تلاش‌مان این است که حداقل سوم بشویم.


راستی گفتی ابومسلم. حتما از شنیدن خبر سقوط این تیم خیلی ناراحت شده‌ای.

خب باید به آقایان تبریک بگویم چون به هدفشان رسیدند و برای خودشان نام و نشانی دست و پا کردند این افراد را کسی نمی‌شناخت و با مصاحبه‌های مختلف خودشان را مطرح کردند اما همین افراد به فوتبال خراسان و هواداران ابومسلم خیانت کردند، امیدوارم این آقایان شب‌ها راحت بخوابند. من از این اتفاق واقعا ناراحتم اما امیدوارم سال بعد ابومسلم به لیگ برتر برگردد.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)