مرجع خبری پرسپولیس : تمرین از ساعت ۱۷:۳۰ در زمین شرکت واحد پیگیری شد و بازیکنان پس از گرم کردن به کار با توپ، هندبال و سپس فوتبال در نیمه زمین پرداختند.

* کمتر از ۱۰۰ تماشاگر در تمرین امروز پرسپولیس حضور داشتند.

*لیدرهای پرسپولیس عکاس یکی از روزنامه‌های ورزشی را از محل تمرین اخراج و به او اعلام کردند تا اطلاع ثانوی حق عکس‌گرفتن از تمرینات پرسپولیس را ندارد. لیدرها سعی کردند با احترام با این عکاس برخورد کنند.

 


* کریم باقری با رفع مصدومیت تمرینات ویژه‌ای را زیر نظر مولایی و دکتر زرینه برگزار کرد. باقری دقایقی با زرینه به کار با توپ پرداخت و تمرینات سرعتی را انجام داد. وی پس از یک ساعت نظاره‌گر تمرین شد.

* هواداران پرسپولیس در تمرین امروز با شعارهایی به تشویق علی دایی و حبیب کاشانی پرداختند. آنها تک به تک بازیکنان را نیز مورد تشویق قرار دادند. آنها به تیاگو لقب جادوگر زدند.

* آرفی و نبی‌الله باقری‌ها غایب بودند.

* میثاق معمارزاده به دلیل بیماری در تمرین امروز شرکت نکرد.

* در تمرین امروز پرسپولیس شادابی و نشاط زیادی بین بازیکنان دیده می‌شد. علی دایی نیز با چهره‌ای خندان در تمرین امروز پرسپولیس بیشتر به داوری پرداخت.

* هوار ملا محمد پس از چند روز که به دلیل بیماری اختصاصی تمرین می‌کرد امروز در تمرینات گروهی شرکت کرد.

* یک نابینا در تمرین امروز حضور پیدا کرد که با استقبال پرسپولیسی ها مواجه شد.

* در تمرین امروز باز هم موضع‌گیری‌هایی علیه یکی از روزنامه‌های ورزشی انجام شد.

* پرسپولیسی‌ها فردا نیز یک جلسه تمرین انجام خواهند داد و سپس ساعت ۱۸ برای دیدار مقابل ابومسلم در چارچوب هفته سی و سوم لیگ برتر راهی مشهد خواهند شد.

 

 

گزارش تصویری این تمرین متعاقبا ارسال میگردد !

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)