مرجع خبری پرسپولیس : اشپیتیم آرفی مهاجم مصدوم پرسپولیس همراه تیم خود به مشهد رفته بود تا بازی پرسپولیس را از نزدیک دیده و با همبازیان سابق خود ملاقات کند.

 

این مهاجم پرسپولیس درباره مصدومیتش می‌گوید: نسبت به یکی دو هفته قبل آسیب‌دیدگی‌ام بهتر شده. البته اگر بخواهم بدوم یا شوت بزنم درد دارم اما می‌توانم راه بروم و فعالیت‌های معمولی را انجام بدهم.

 

آرفی می‌گوید: احتمالا در یکی از روزهای هفته جاری در تمرین تیم حاضر خواهم شد تا دکتر زرینه از پایم تست بگیرد و وضعیت مصدومیتم مشخص شود.

آرفی که در مشهد هواداران و دوستداران زیادی دارد، درباره سفر به این شهر می‌گوید:

 

 

 

رفتم مشهد تا هم بازی را از نزدیک ببینم و هم با دوستان سال گذشته‌ام ملاقات کنم. سفر خوبی بود اما چه فایده که تیم باخت و زیاد خوش نگذشت.

 

وی درباره شکست پرسپولیس مقابل ابومسلم می‌گوید:  بومسلم اصلا در این بازی استرس نداشت و باخت یا برد برایش فرقی نمی‌کرد. در این طرف هم تیم ما زیاد خوب نبود و باختیم.

از قرار معلوم اشپیتیم در این فصل دیگر روی میدان مسابقه را نخواهد دید. آرفی می‌گوید: بعید می‌دانم تا بازی برگشت فینال جام حذفی آماده شوم و فصل را با مصدومیت پشت سر می‌گذارم چون مصدومیت من سنگین است و کشاله‌ام پاره شده بود. با این حال ان‌شاءالله از چند روز دیگر در تمرین‌ها حاضر می‌شوم تا به زودی کارم را شروع کنم.