مرجع خبری پرسپولیس : تمام رویدادهای امروز باشگاه پرسپولیس را در چند خط مرور می کنیم ، با ما همراه باشید :

 

* اشپیتیم آرفی مصدوم که بعد از بازی با ابومسلم، در مشهد مانده بود، امروز به تهران بر می‌گردد تا برنامه‌های درمانی و تمرین‌ ویژه‌اش را زیرنظر کادر پزشکی پرسپولیس ادامه بدهد.

* استراحت آخر فصل پرسپولیسی‌ها از یک ماه به ۲۵ روز کاهش پیدا کرد. بعد از بازی فینال در روز سوم خرداد، سرخ‌ها تا ۲۸ همین ماه استراحت می‌کنند و بعد از آن دور جدید تمرین‌ها شروع خواهد شد.

* شایعه استعفای علی دایی که بعد از شکست برابر ابومسلم پیچیده بود دیروز از سوی این مربی و همچنین باشگاه پرسپولیس تکذیب شد.

 

 

 

* بعد از رسیدن کمک سیصد میلیون تومانی سازمان تربیت بدنی، باشگاه ۵ تا ۱۰ درصد از باقیمانده مبلغ قرارداد بازیکنان را دیروز به آنها پرداخت کرد تا پیش از دیدار با گسترش فولاد، سرخ‌ها دغدغه مالی نداشته باشند.


* حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس در نامه ای به ساکت مدیر عامل باشگاه سپاهان قهرمانی این تیم را در لیگ برتر تبریک گفت.


* رئیس سازمان تربیت‌بدنی گفت: می‌خواهیم در آرامش کامل هیات مدیره پرسپولیس را معرفی کنیم نه در جار و جنجال. وی زمان تقریبی اعلام اعضا را پس از مسابقات پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی عنوان کرد.


* یک منبع آگاه خبر داد بعد از قطعی شدن حضور کاشانی در اعضای هیأت مدیره پرسپولیس و پذیرفتن علی پروین برای عضویت در هیأت مدیره این تیم دیگر اعضای هیأت مدیره مشخص شدند که نام آنها مجید فرخزادی، محمدحسن انصاری‌فرد و فریدون معینی می باشد.


* فیلم بازیهای اخیر تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز به ویژه دیدار با ذوب‌آهن در اختیار کادر فنی پرسپولیس قرار گرفت.


* محمود خوردبین سرپرست باشگاه پرسپولیس از حواشی به وجود آمده در مشهد که منجر به شکست تیم پرسپولیس شد گزارش مفصلی را تهیه کرده و به سرپرست باشگاه ارائه کرد.


* گفته می شود احتمال اینکه میثاق معمارزاده در بازی با گسترش فولاد به ترکیب پرسپولیس بازگردد زیاد است.


* قرمزها اردوی تابستانی شان را در اروپا برگزار خواهند کرد و احتمالا به یکی از کشورهای آلمان یا سوییس سفر خواهند کرد.


* تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس تحت تاثیر حضور مهرداد اولادی بازیکن سابق این تیم و تذکرهای جدی دایی به بازیکنان برای پرهیز از تکروی و بازی نمایشی برگزار شد.


* رئیس کمیته داوران گفت: پنالتی ابومسلم مقابل پرسپولیس مشکوک بود و می‌توانست گرفته نشود.


* اشپیتیم آرفی مهاجم مصدوم پرسپولیس گفت تا پایان فصل نمی تواند برای تیمش به میدان برود.


* دکتر زرینه پزشک پرسپولیس از بهبود مصدومیت کشاله پای کریم باقری خبر داده و ابراز امیدواری کرد وی بتواند در دیدار رفت فینال جام حذفی مقابل گسترش فولاد تبریز به میدان برود.

 

انتهای گزارش اختصاصی / امانت داری ، استفاده از این خبر با ذکر نام مرجع خبری پرسپولیس مجاز است.