مرجع خبری پرسپولیس: مدافع تیم فوتبال سپاهان گفت: حضور قلعه نوعی در تیم در تصمیم گیری من به جدایی از سپاهان تاثیری ندارد.

هادی عقیلی افزود: من از آن دسته بازیکنانی نیستم که بخواهم به خاطر حضور یک مربی در تیمی بمانم یا بروم بلکه من درتصمیم های خود موضوع های مهمتری را لحاظ می کنم.

وی تصریح کرد: بعد از بازی آخر در مورد رفتنم به پرسپولیس تصمیم خواهم گرفت اما اینکه مطبوعات عنوان می کنند که من با پرسپولیس به توافق رسیدم فقط در حد شایعه است.

عقیلی گفت: دراین فصل در سپاهان برخی مشکلات برای من ایجاد شد و حاشیه هایی را در مورد من به وجود آورد.

وی افزود: به هر حال اگر قرار باشد درسپاهان بمانم باید این مشکلات حل شود تا بتوانم بدون حاشیه و با آرامش بیشتری در خدمت تیم باشم.

 

هاشمیان: مذاکره ام با پرسپولیس صحت ندارد


مهاجم ایرانی تیم بوخوم آلمان که در آخرین بازی مقابل هانوفر، ۹۰ دقیقه در ترکیب تیمش بود، گفت: خوشحالم که این فصل هم تمام شد، اما من هیج مذاکره ای با پرسپولیس نداشتم.

وحید هاشمیان در گفتگویی  افزود: وضع تیم بوخوم آنقدر خراب بود که بازیکنان با استرس بازی می کردند و برخی از آنها از روی لجبازی به هم پاس نمی دادند.

وی گفت: این تیم آنقدر مشکل داشت که واقعا حقش بود به لیگ پایین تر سقوط کند. هاشمیان تصریح کرد: هنوز با هیچ تیمی از جمله پرسپولیس مذاکره نکرده ام.