مرجع خبری پرسپولیس : سایت باشگاه پرسپولیس مدعی شد مسئولان روزنامه خبرورزشی  ادعا دارند با ارتباطات فامیلی که با بعضی از چهره های سرشناس دارند نه تنها هراسی از شکایات مطروحه ندارند بلکه عنوان می کنند “هر که با ما در افتاد ور افتاد “

 

سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: مسئولان این روزنامه خبری،ورزشی که به دلیل شکایات متعدد افراد حقیقی و حقوقی از جمله باشگاه پرسپولیس به اتهام ارتکاب به جرایم مطبوعاتی دارای پرونده‌های متعددی در مراجع قضایی هستند ادعا دارند با ارتباطات فامیلی که با بعضی از چهره های سرشناس دارند نه تنها هراسی از شکایات مطروحه ندارند بلکه عنوان می کنند “هر که با ما در افتاد ور افتاد ” و به صراحت در مجامع مطبوعاتی شمارش معکوس برای سقوط مدیریت پرسپولیس و یا پایان فوتبال برخی شکایت کنندگان را آغاز کرده‌‌اند.

 

یکی از گردانندگان این روزنامه خبری،ورزشی مدعی است چون از بستگان یکی از بزرگان علمی، مذهبی کشور است از مصونیت ویژه برخوردار است. هر چند بر این اعتقادیم که ساحت این چهره بزرگوار از اعمال ایشان مبراست. اما به نظر می‌رسد این فرد سعی دارد با توسل به ایشان سایه ساری برای فرار از اجرای عدالت بسازد.

 

همچنین دیگر گرداننده‌ پشت صحنه این روزنامه معتقد است با حضورش در یکی از نهادهای نظارتی می تواند شکایات مطروحه علیه این روزنامه خبری، ورزشی را بی اثر کند.

 

از طرفی یکی از مسئولان اصلی این روزنامه ورزشی مدعی است که با ارتباط فامیلی که با یک چهره سرشناس دارد مثلث ارتباطات این روزنامه خبری، ورزشی را برای جلوگیری از اجرای عدالت تکمیل می کند که این موضوع، توجه ویژه مجریان عدالت را می طلبد، هر چند ساحت مقدس قضا در نظام اسلامی را مبرا از هر گونه ادعاهای مطروحه ایشان می دانیم و یقین داریم این گونه ارتباطات هیچ گونه تاثیر و یا تاخیری در روند اجرای عدالت در خصوص شکایات مطروحه علیه این روزنامه خبری، ورزشی نخواهد داشت.

 

 
این نوشتار هشداری است تا مسئولین ذیربط با اقدام به موقع و قاطعانه ضمن اینکه پاسخ محکمی به نادرستی این ادعاها می دهند، کمک شایانی به سالم سازی مطبوعات در حوزه ورزش نمایند تا بین معدود جریانات خبری، ورزشی نا سالم با سایر زحمتکشان عرصه رسانه های ورزشی تمیز داده شود.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)